Yükleniyor...
1.8 Puan
13 Yorum

HD İskender

Ankamall, Kat 2, Gazi Mahallesi, Mevlana Bulvarı, No 2, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0312 5411563
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (13)
1
H.... Ö.....
Detay vermeden direk denemeyin diyorum! Doyar mısınız? İllaki ama pek çok mekanda iskender yiyen ve deneyen birisi olarak İskender bu değil! İlle de yiyecekseniz de normal porsiyon alınız. 1.5 ya da double işine falan sakın girmeyin... Neden 1 yıldız verdiğime gelecek olursak söylenecek ve eleştirilecek çok yönü var ama yazmaya tenezzül bile etmeyeceğim. Kısaca ekmeğinden etine, servisinden hijyenliğine hepsi vasattı.
1
K....... A....
Cidden bu kadar kötü ve lezzetsiz olamaz. Saygısızlık yapmak istemem ama çok ruhsuz ve kötü yapılıyor. Etinden alt pidesine kadar ruhsuz ve tat yok. Ortasına koydukları minik et parçasındaki buzluktan yeni çıkmış tat ve kokusu beni benden aldı.
1
B.... Y.......
Ette koku vardı fabrikasyon döner yapıyorlar ne yediğimiz belli değil kıymamı etmi sentetik etmi koy sosu tereyagı yapıstır gitsin millete hiç beğenmedim
4
T. Ç.....
Tipik bir AVM ye kalk mekanı. Servis orta hızda. Lezzet de yine ortalama dahilinde. Mekanın temizliği fena değil. Acılı patlıcanlı İskender değişik bir tad olmuş. Fiyat kabul edilebilir düzeyde.
1
M.. M..
Rezalet mekan. Asla gitmeyin. Garsonlar aşırı ilgisiz. Pos cihazının gelmesi 15 dk, çayın gelmesi 20 dk sürdü. Garsonu masaya çağırabilmişseniz tebrik ederim şanslısınız. Tereyağlı sosu midemi rahatsız etti ayrıca!!!!!!!
2
A......... K.......
Cumartesi akşamı yoğun olmayan kalabalıkta bile geç servis ve zayıf ilgi. İçeride oturup beklerken puanına bakma şansım oldu, gidilmemesi gereken bir mekanmış. Tereyağı ve salata soslarını bile siz istemeden getirmiyorlar.
2
H....... H.......
Lezzetinin iyi olmasına rağmen, servis çok yavaş ve güler yüz çok da fazla yok maalesef. Aylar önce gittiğimde de böyleydi, hiç değişmemiş. Ve servis hızı masadan masaya değişiyor. Ve bu daha önce gittiğim farklı bir hd'de de denk geldiğim bir durum. Genel olarak düzeltilmesi gereken bir şey.
1
B.... S....
iftarda arkadaşlarla gittik, gitmez olaydık çalışanları ilgisiz ve kaba inatla bazı şeyleri anlamıyolar. iftar menüsü istemediğimiz halde inatla iftar menüsü yazıyorlar hizmet yavas çalışanlar ukala özellikle coşkun isimli çalışan gitmeyin size tavsiyemm
4
H....... Y.......
Yemekler hem lezzet hem de doyurucu, gayet başarılı. Ancak yoğun bir​ mekan olduğundan servis yavaş ve personel yorgunluktan insanın suratına bakamıyor. Ancak genel olarak fiyat-lezzet dengesi bakımından yeterli bir mekan...
2
Z.... Z....
Avm de iskender yenmeyecegini bir kez daha anlamis bulunuyorum. Iskender normalde ucuz bir sey degil. Avmlerde rekabet icin düşürülen fiyatlar kaliteye de yansıyor. Etin tadını alamıyorsunuz. Sadece pide ve domates sosu. Sulari bile kucultmusler ama fiyat aynı (33 luk pet sise icat etmisler ). Rezillik...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım