Yükleniyor...
3.8 Puan
17 Yorum

Ney'le Mey'le

Beştepe Mahallesi, Nergis Sokak, No 7, Via Flat, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 160.00 TL
Telefon 0312 2191219
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Rakı
  • Gece hayatı
  • Fullbar
Yorumlar (17)
4
O....... E......
Söğütözü bölgesinde açıkhavada rakı içmek için gayet güzel bir nokta. Çalışanlar ilgili, mezeler özgün ve başarılı. Balık çeşitlerinde değişik denemeleri var ancak pek başarılı olduğu söylenemez, fiyatları da ortalama standartların bir tık üstünde. Genel olarak değerlendirildiğinde her zaman tercih edilebilecek, çok yüksek beklentiler yok ise tatmin edici bir mekan tavsiye ederim.
5
A.... N....
Gökdelenler arasında açık havada temiz ve kaliteli mekan. Mezeleri güzel abartmamışlar,icat çıkarmamışlar. Karşılaması ile servisi ile kullandıkları malzemeler ile farkı derhal fark ediyorsunuz. Fiyat mı eh olacak o kadar Onda birini vermeyen yerlerin benzer rakamları talep ettiğini hatırlayalım. Temiz ,müşterisi ve çalışanları kaliteli rakı içilip sohbet edilebilinecek  güzel bir mekan.
5
İ...... K.....
Mezeler güzel, özellikle tereyağlı humus denenmeden geçilmemeli. Servisin hızı ve çalışanların güler yüzlü olması da gayet güzel. İlk defa gittim, ancak son olmayacağı kesin.
4
E.... Y......
Ankara da denediğim iyi meyhanelerden biri. Balık mezesi var. Meze isimleri biraz zorlama olmuş. Fiyat biraz yüksek ama değer. Balıkla ilgili herşey güzeldi. Karides deepfreez den degildi( umarım ;)) tebrikler. Levrek marin standart. Mekan ferah.Garsonlar nazik.
3
D.... K.
Mezeler lezzetli  gerçkten ve fiyarlarda uygun sayılır .ancak mekan cok kalabalık ve masalar pek bir sıkışık olduğu için gürültüden bağırarak konuşmak durumunda kalıyorsunuz. Aslında ara sıra tercih edilebilecek bir restaurant rakı-balık için. Ancaaaakkkkk masalar boşalmaya başlarken çalışan garson arkadaşların çevrenizde dolaşıp ,hadi artık gidin mesajı vermesi ve sonunda gelip hesapları kapatıyoruz demesi ...hiç ama hiç olmadı .1 puan bu nedenle , 1 puanda gürültüden kırıldı .
5
M.... K....
Her gittiğimde ilk kez gelmişim gibi ilgi alaka gösteren ve öyle karşılayan, mezelerine hasta olunası mekan. Lokasyon da çok iyi; her misafirimi koşarak götürmeye bi ton sebep:)
5
C.... Y......
Ankara'da en sevdiğim mekanlardan biridir. Oradaki her bulunuşum keyifli olmuştur ve Ankara'da bir çok deniz ürünleri mekanı vardır ama burada muhakkak ahtapot ızgara deneyin gerçekten çok başarılı bu konuda ve mezelerinde fesleğenli balığı da koyun derim
5
D.... D....
Ankaranın piyasa mekanlarından, avm arası meyhane yapmışlaaaa:)benim gibi piyasa mekan sevmem diyenler ,mezeler süper sırf meze için bile gidilir.çok çeşit var, fesleğen soslu levrek,köpoğlu, girit ezme favorilerim:) fiyatlar meyhane fiyatlarına göre makul. Servis hızlı ancak kalabalıktan kimi zaman yetişemiyorlar ...
4
H.... Ü.....
Gercekten guzel bir mekan, mutlaka yer ayirtmamiz gerekiyor, hinca hinc doluydu. Levrek marin ve feslegen soslu mezgit guzeldi, semizotu ve kopeoglu da basarili, fincan boregi muazzam, gayet hesapli bir mekan ayrica, tavsiye edilir.
1
B.... E....
Skandal!!! İş yerime ve evime yakın olması nedeniyel sıkça tercih ettiğim ve tavsiye ettiğim bir mekandı, fakat son zamanlarda değişen işletmecilik anlayışları nedeniyle bir daha asla tercih etmeyeceğim bir mekan. 2 bayan gittiğinizde orada çalışanların lüzümsuz samimiyeti, bozulmuş karidesi servis yapılması, sonrasında karidesin gönderilmesine rağmen hesaba yansıtılması hatta masanın hesabına göre takılan tavır, ve daha da kötü olanı bu durumun işletmeciyle paylaşılmasına rağmen işletmecinin takındığı küstahca tavır nedeniyle bir daha gitmeyeceğim ve tavsiye etmeyeceğim bir mekan.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım