Yükleniyor...
1.9 Puan
20 Yorum

Mado

Armada AVM, Kat -1, Eskişehir Yolu, No 6, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Tatlılar, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 2191120
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (20)
5
O... A....
Öğlen gittim gittim k alabalıktı bu yüzden servis biraz aksadı ama yediğim trileçe çok güzeldi ve porsiyonu çok büyüktü.Ayrıca sunuma ayrı bir parantez açmak lazım yanında 1 top dondurma ve karemel sosla servis ettiler ve efsane gözüküyordu ayrıca dolu dolu keyifle yedim ve sadece 15 tl idi.2 lira fazla para üstü aldığımı farkedip döndüğümde ise çok nezaketli bişekilde önemsiz olduğunu belirttiler.Kesinlikle öneririm
1
F..... F.....
Mado giderek kalitesini kaybediyor. Servis çok yavaştı ve garsonlar oldukça ilgisizdi. İki defa söylememe rağmen hazır bir pastanın masaya gelmesi 40 dakika sürdü. Arkadaşım için sipariş ettiğim doğum günü pastasını masaya getiren garson bıçak kesmiyor diyerek para istedi. Vermeyince başımızda dikilmeye devam etti ve adet yerini bulmadı diyerek ısrarını sürdürdü. Mado gibi bir müessesenin böyle personeller çalıştırması kabul edilebilir değil.
1
S... S...
Madonun kalitesine yakışmayan şubesi. Waffle istedik pişmemiş sert bi hamurun üzerinde dışarıda bekletilmiş kararmış muz ile servis edildi. Hamurunu hiçbir şekilde yiyemedik. Bıçak dahi kesmiyordu. Yediğimiz çilekler hatrına o parayı ödedik. Kesinlikle tercih edilmemeli.
3
E... E...
Mado geneli güzeldir felan ama burası için aynı şeyi yazamayacağım. Mozaik pasta 17₺ idi ve bildiğin bayattı. Çayın yanında gelen bıdık kurabiyeler lezzetli ve çayın tadı güzel olmasına karşın masalar pisti. Madoya daha yaraşır olmalı lezzetler ve temizlik diye düşünüyorum.
1
N.... N....
Daha önce bu kadar kötür bir Mado şubesi görmemiştim. Tam siparişimiz hızlı geldi diye seviniyorduk ki bardaktaki önceden kalma ruj izini farkettik. Bardağı değiştirmelerini rica ettik az sonra önümüze yine aynı bardak başka bir garson tarafından getirildi. Ne bir özür dileme ne bir kusura bakmayın demek var, bıkkın bi yüz ifadesiyle “tamam değiştiriyim” diyen ilgisiz çalışanlar var sadece. Baktık temiz bardak gelmeyecek biz de siparişi iptal ettik ama gelin görün ki hesaba yine de o çay yazılmış. İptal edilen bi siparişi bile bildirmeye veya işleme almaya bile tenezzül etmemiş kimse. İptali hatırlattığımızda ise hiçbir siparişi beklemediğimiz kadar hesabın tekrar gelmesini bekledik. Her şeyiyle berbat bir deneyimdi, madoya yakışmayacak bir hizmetle karşılaştık.
1
N.. N..
Lütfen ama lütfeeen klima çalıştırın... o çadırın altında yaşadığımız sıcaklık çöl sıcağı gibi... sauna etkisiyle ayrılmak durumunda kaldık...
3
Y.... Y....
Dibek Kahvesi ve Damla Sakızlı Türk kahvesi deneyimledik.Dibek kahvesi gayet güzeldi ama Damla Sakızlı fincanın yarısı telveydi neredeyse.Bu da kahveyi çok daha sert ve acımsı yapan bir durum.Yanındaki parmak dondurmalar çok güzel.Sadece külahları çok yumuşamış dolapta beklediğinden olsa gerek.Yine de çok lezzetliydi.Kalabalık olmasına rağmen servis hızlı.Fiyatlar herşeyde olduğu gibi biraz yükselmiş.İki kahve 20 lira.
2
A.... A....
Cheesecakeler harika fakat çalışanlar ilgisiz ve yeni müşteri gelmiş mi bi haberler takip edemiyorlar gördüğüm kadarıyla. Ve genellikle kalabalık oluyor
2
Y.... D.......
Her ne kadar lezzet olarak iyi olsa da, diğer Mado'ların yanında çok sönük kalan bir mekan. Çalışanları ilgisiz, şipariş vermek için uzun süre bekledik. Instagram @yemekdelileri_
2
Y.... D.......
Her ne kadar lezzet olarak iyi olsa da, diğer Mado'ların yanında çok sönük kalan bir mekan. Çalışanları ilgisiz, şipariş vermek için uzun süre bekledik.
Instagram @yemekdelileri_
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım