Yükleniyor...
2.8 Puan
11 Yorum

Ankara Dönercisi

Armada AVM, Kat 3, Eskişehir Yolu, No 6, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0312 2191488
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (11)
1
S.... S......
Et döneri yedikten 3 saat sonra acillik oldum. Tam 2 gün boyunca yemeye çalıştığım herşeyi çıkartmak zorunda kaldım. Bu iki gün içinde tam 3 kilo verdim ve 2 gecem acilde geçti. Uzak durun kesinlikle yemeyin. Gerçekten sağlık bakanlığına şikayet edilmesi gereken bir müessese.
1
M....... A...
Sipariş verirken azar işitilen bir müessese. Saygı ne bilmiyorlar. Ayrıca ürünlerinin porsiyonu da gayet az. Tercih edilecek alternatifler varken kesinlikle uzak durulmalı.
1
Y..... T...
Çalışmaktan ziyade sohbet etmeyi tercih eden ve bunu öğle arasında yapan işletme. Kasada duran elemanların pos cihazı kullanmayı bilmemeleri bir yana mutfak hazırlık kısmında bir tereyağı 10 dakikada eritememeleri tam bir rezillik. Buradan yemek yerine gidip boş ekmek almak en azından daha az gerginlik yaşatacağı için çok mantıklı bir seçenek. Konuşmaktan tabak hazırlamaya bu kadar boş, özensiz, pis müşteri memnuniyetini geri plana atan bir avm yemekçisi görmedim. Mutfak kısmındaki genç ve gözlüklü elemanın ise saygı nedir öğrenmesi kendisinin sonraki tüm iş hayatı açısından da faydalı olacaktır.
4
Y.... Z...
Ankara donercisinin panoradaki bu lsletmesi classic menu ve kendi urettikleri ayran Ile durum seklinde yemek bana göre daha zevkli. ekmek arası ve sade olarak aynı tadı vermiyor. her üç şekildede denedim.
3
Y.... T.....
Eti kokuyor ve doner soguk servis edildi. Siparis verirken benden baska kimse yoktu, siparisler daha ozenli hazirlanabilir. Ankara gibi bir yerde donerin bu kadar kotu olabilecegini tahmin bile edemezdim.
2
N... Y......
Simit alıp yeseniz daha tatmin edici olur tavuk döner saman gibi tadı bile yok verilen paraya yazık ankara dönerinin adını kirletmiş sokak arası dönercileri bile daha iyi
2
N... Y......
Simit alıp yeseniz daha tatmin edici olur tavuk döner saman gibi tadı bile yok verilen paraya yazık ankara dönerinin adını kirletmiş sokak arası dönercileri bile daha iyi
3
C...... T.........
Dürüm tavuk döneri tattim inanilmaz kötü. Et dönere yogunluktan dolayi tavuk döneri çok soguktu beklemisti! Fiyatlar normal olsada performansa göre pahali bile kalir. Tavsiye etmiyorum kesinlikle!
5
ö..... Y....
Döner Ankara'da yenir:) - Kesinlikle dönerin Ankara'da yeneceginin kaniti. Döneri süper, fiyatlar uygun servisi de çok basarili. Döner yemek için tercih edilebilecek en güzel yerlerden bir tanesi. Sakarya'daki has dönerciler hariç:)
5
H.... B.......
Ankara Armada - Ankara Armada, Ankara'nin en güzel alisveris merkezlerinden birisi. Içinde bulunan Ankara dönercisi ise Ankara'da seçkin bir dönerci yediginiz zaman essiz bir lezzet alacaksiniz, afiyet olsun.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım