Yükleniyor...
2.4 Puan
19 Yorum

Şişman Kumru

Aşağı Eğlence Mahallesi, Tevfik Sağlam Caddesi, No 68, Keçiören, Ankara
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 20.00 TL
Telefon 0312 3522424
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Dış mekan var.
Yorumlar (19)
5
G...... G......
Oğlumun ısrarı üzerine etlik şubesinden kumru aldık. Almaz olaydık. Bu devirde bu nasıl bir pisliktir ki çocuğum ertesi gün ateş, kusma ve ishal ile acile kaldırıldı. Yapılan testlerde kumru yüzünden DİZANTERİ olduğunu öğrendik. Şuan durumu cok kötü Allahından bulsun yapanda satanda. Ne biçim insanlarsınız. Nasıl bu kadar pis olabiliyorsunuz. Sakın yemeyin yedirmeyin.
5
A.... A.....
5
A.... A.....
1
H..... A..........
Bir den fazla şisman kumru müşterisiydim taki Bir yıldız bile fazla artık etlik şişman kumru'ya paket servisi olduğu halde paket servisi yok denildi müşteri ile konuşma üslubu hiç güzel değil helede sinirli bir tavırla yüzüme kapatilmasi hiçte hoş değil işletmesini ve çalışanları düzene girmeleri lazım.
1
H..... A..........
Bir den fazla şisman kumru müşterisiydim taki Bir yıldız bile fazla artık etlik şişman kumru'ya paket servisi olduğu halde paket servisi yok denildi müşteri ile konuşma üslubu hiç güzel değil helede sinirli bir tavırla yüzüme kapatilmasi hiçte hoş değil işletmesini ve çalışanları düzene girmeleri lazım.

1
S.......... S...
1 saat önce siparis verdik gelmedi, nerede oldugunu sordugumuzdaysa bize yoğunluk olduğunu söyleyip terslediler, rezil bir yer. aklı olan buradan sipariş vermez açlıktan kan şekerimiz düştü.
5
Ü..... Ü.....
Bence harika kumru yapılan biyer,servisde güzel,sunumda,hele yemeğe doyum olmuyo.Mutlaka deneyin derim,zaten bi kere yerseniz vazgeçemezsiniz eminim..
1
Z..... M.....
Bu mekan için konuşmam gerekirse ilk zamanlarında kumrusu meşhur olmadan önce lezzetli ve güzeldi ama ne olduysa son bir kaç yıl içinde inanılmaz şekilde bozdu hani tabire caizse bir laf vardır Osmanlı bile böyle çökmedi hah işte şişman kumru o tanıma uyan bir mekan şimdi malzeme kalitesi rezalet ne yediğini belli değil etmi değil mi diye  ekmek desen taze değil bayatlamıs  daha fazla anlatmama gerek yoktur herhalde zaten son zamanlardaki müşteri potansiyeli de bunu açık açık belli ediyor yazın boş masa olmayan yerde genelde boş masalar kalıyor sonuç olarak diyeceğim şu insanlarda farkın artık lütfen sağlınız için yemeyin bu mekandan.
1
B.... G.......
Servis falan sıfır lezzetli olabilir ama gelip 15-20 dk beklememize rağmen bi kumruyu getiremediler. Mekanda oturup bekliyoruz diye sürekli yapılanı paket servise yolluyorlar. Belirttiğim gibi güzel olabilir ama servis yüzünden bence tercih edilmez
1
Ö.... U..
Hayatında boyle bir iğrençlik görmedim geçerken uğradım dakikalarca sıra bekledim, açlık te ölecektim eve girdim açtım ve birisini yedim ikinciye geçtim içinden fotoğrafta göreceğiniz böcek çıktı yediğim bütün hepsini istirfa ettim, 3 gün doğru düzgün birşey yiyemedim yemin ederim. Allah belâlarını versin bi de aradığımda ayak yaptı, gittim ayaklarına kadar verdim bi de suç bastırdı sanki ben mal satan o alanmış gibi suçlu benmisim gibi dükkandan çıktım, yok boyle bir rezillik ama allah biliyor hakkımı helal etmiyorum. Zaten o terini silip ayni elliyle ekmeğe dokunan adam da ayrı bi sorun. Pislik bi yer akli olan yemezmiş onu anladım, daha önce 2 defa daha sipariş vermiştim böyle bir yer olduğunu bilseydim yapar mıydım bu hatayı... aman aman sağlığınız için uzak durun bunlardan, git iki simit al bi ayran al en azından acaba ölecek miyim diye endişelenmezsin...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım