Yükleniyor...
4.0 Puan
11 Yorum

Özlem Döner

Yıldızevler Mahallesi, Rabindranath Tagore Caddesi (4. Cadde), No 40/2, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner, Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (11)
4
A....... A.......
Döneri çok güzel ve lezzetli. Ama malesef porsiyonları minnacık. Pilav üstü döner yemiştim. 1,5 porsiyon eşittir 0,75 porsiyon(((Tek eksik bu. İkram kğnefesi de çok güzel. Tavsiye ederim. Sadeve porsionunuzu denk getirin)))
5
M.... A....
Yedigim en güzel donerlerden. Ustune yer tanimam. Paça corbalari pideleri mukemmel. Ozellikle kusbasi pidelerini tavsiye ederim. Ustune gelen kunefe den bahsetmiyorum bile. Kesinlikle tavsiye ediyorum.. her gittigimde ayni kalite ayni lezzet
4
O... S........
Döneri gerçekten güzel, lezzetli. Kıymalı pidesi de güzel. Lezzetli ve yağı az döner yemek istiyorsanız tercih edilmesi gereken mekanlardan biri.
4
A......... P....
Döner çok güzeldi, oldukça yağlıydı. Ancak porsiyonlar biraz küçük bence. Paça çorbaları da güzeldi. meze ve ikram olarak pek fazla birşey yoktu.
4
T............ T............
Yıldızevler Özlem Döner dönerde ün yapmış yerlerden birisi. Ama biz açıkcası pidesini daha çok beğendik. Döner güzel ama biraz kuruydu. Fiyatlar düşük. Park yeri sorunu yok
4
E... B......
nedense beni tatmin etmiyor. kalabalık saatlerde pişirmede ve sunumda bir yalap şaplık bir özensizlik hakim oluyor. tuzu biraz azaltmaları lazım. tüplü ocakla çalışıyorlar. ancak nispeten iyi bir et seçip yine nispeten iyi marine ettikleri için idare eder diyoruz.
5
G.......... G..........
Ankarada döner önemli bir yemek olduğu için sürekli en iyisi aranır.Burada da gerçekten pek bir lezzetli döner, insana 1,5 bile yedirir. Gayet yağı yerinde yumuşacık leziz şahane bir et. Mutlaka denenmeli.Üzerine ikram ettikleri kadayıf çok tatlı geldi bana.
4
D....... A.....
Gözlerimdeki mutluluk yaşlarına bak, Ankara'nın dönerine bak! Güzide memleketimizin başarılı olduğu bir konu varsa bu da döner, standart yüksek. Ünlü esnaf lokantalarımız bayramda tatil yaptığı için keşif yapıp Eski 4. Cadde'deki Özlem Dönere attık kendimizi. Gazlı ateşte pişmesine rağmen canlı, yumuşak, yağı kıvamında, başarılı marine edilmiş leziz bir döner yedik, %100 kıymasız dana etinden, tavsiye edilir.
5
C.... C....
İşte yıldıza beklenen bir dönerci dükkanı açıldı. Et gerçekten dönere yakışıyor. Tırnak pidesi başarılı. Salata iyi. Menu tatminkar daha ne olsun
1
G.... H...
2 sokak otesine paket gonderemiyorlar,siparişi unutuyorlar.ariyorsun her seferinde başka biri çikiyor,kimsenin kimseden haberi yok..ustaliklarini bilmem ama işletmecilikleri yaramaz
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım