Yükleniyor...
4.2 Puan
12 Yorum

Meşhur Dürüm Aspava

Yıldız Mahallesi, 713. Sokak, No 3/C, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Kebap, Döner, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Gel-Al
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (12)
5
U....... D....
5
U....... D....
1
S..... A....
Garsonlari çok vasat onumdeki yemeğim bittiği an bir saniye bile gecmeden önümden sormadan aliyorlar ayrıca ikramları kafalarina göre getiriyorlar bazen hepsi geliyor bazen hic bir ikram gelmiyor vasat bir işletme diğer aspavalarla kiyaslanamayacak bir yer buraya gelinmez kesinlikle tavsiye etmiyorum.
1
I.......... I..........
Garsonlarının hiç güler yüzlü olmadığı bi yer istediklerinde ikram verip istemediklerinde vermiyolar söyleyincede geçiştiriyolar bunun yanında yemekleri lezzetli değil etler yanık geliyo uyarmamıza rağmen kısacası benim gittiğim TAKLİT aspavaların en kötüsü ve asla tavsiye etmem paranıza yazık..
4
B...... B......
Gayet güzel doyurucu ikramlarını sanırim ramazan dolayısla azatlmışlar. Gönül rahatlıģiyla gidilir Benim açımdan tek kötü yanı sigara alanın olmaması
4
B...... B......
Gayet güzel doyurucu ikramlarını sanırim ramazan dolayısla azatlmışlar. Gönül rahatlıģiyla gidilir
Benim açımdan tek kötü yanı sigara alanın olmaması

5
S..... M....
Lezzet ve hizmet guzeldi.Calisanlar guleryuzlulerdi.Servis baya hizliydi.onden gelen ikramlar bile karin doyurucuydu.Karnimiz ve gozumuz doydu.
5
S.... S
Aspava'lar konusunda kafam karışık, herkes kendisinin gittiğinin gerçek Aspava oluğunu söylüyor :) Ama Yıldızevler Aspava süper. Bir kere İstanbul'da nerede ise kalkmış olan ikramlıkları aşmışlar. Yemek olarak istediğimiz karışık kebap haricinde her şey ikramdı. İçli köfte, salata, cacık, ciğ köfte, patates, mantar önden ikram olarak geldi. Arkasından yemek, arkasından semaverle çay ve dondurmalı helva. Her şey çok  güzel ve lezzetliydi. Personel çok ilgili, mekan çok şık fiyatlar ise belki Ankara için normal bana göre çok uygundu. Ankara'ya her gittiğimde gitmek isterim :) -------- Aspava'ya ilk gidişimden bir kaç gün sonra tekrar gittim. Önce ki gidişimde sürekli giden tanınan bir müşterileri ile gitmiştim. Sonra ki gidişimde beni tanıdılar, şaşırdım ve çok hoşuma gitti. Servis görevlileri ilgili ve dikkatli. Yine çok memnun ayrıldık.
5
S.... S
Aspava'lar konusunda kafam karışık, herkes kendisinin gittiğinin gerçek Aspava oluğunu söylüyor :) Ama Yıldızevler Aspava süper. Bir kere İstanbul'da nerede ise kalkmış olan ikramlıkları aşmışlar. Yemek olarak istediğimiz karışık kebap haricinde her şey ikramdı. İçli köfte, salata, cacık, ciğ köfte, patates, mantar önden ikram olarak geldi. Arkasından yemek, arkasından semaverle çay ve dondurmalı helva. Her şey çok  güzel ve lezzetliydi. Personel çok ilgili, mekan çok şık fiyatlar ise belki Ankara için normal bana göre çok uygundu. Ankara'ya her gittiğimde gitmek isterim :)

--------

Aspava'ya ilk gidişimden bir kaç gün sonra tekrar gittim. Önce ki gidişimde sürekli giden tanınan bir müşterileri ile gitmiştim. Sonra ki gidişimde beni tanıdılar, şaşırdım ve çok hoşuma gitti. Servis görevlileri ilgili ve dikkatli. Yine çok memnun ayrıldık.
5
R...... G.........
Aspavaların en kralı takliti olmayan tek aspava menü leri çok zengin güleryüzlü personeli ödediğiniz parayı fazlasıyla hakediyor şiddet le tavsiye ederim
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım