Yükleniyor...
3.2 Puan
9 Yorum

Çöp Çöp Kebap

Yıldızevler Mahallesi, Rabindranath Tagore Caddesi, No 9/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Kebap, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 4400477
Neler var?
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
Yorumlar (9)
1
E... E...
Fiyata dahil olmayan salata semaver tatlı vs bir sürü şeyi kitliyorlar laf kalabalığında anlamıyprsunuz bile.. anca hesap gelince aaa oluyorsunuz. Beğenmedim.
4
Y.... D.......
Yıldız'da bulunan Çöp Çöp Kebap Ege usulü çöp şiş kebabını kömür ateşinde pişirip tadını ve sıcaklığını koruyabilmesi için Osmanlı Ocağı'nda özel soslu pişmiş soğan ile servis ediyor. ️ İkramları oldukça çeşitli, taze fırından çıkmış sıcacık lavaş ekmeği lezzetliydi.️ Yemegin arkasından semaverde çay ikramları yemeği güzel bir şekilde sonlandırıyor
1
A.... A....
Ramazanda gittik,çorba hariç ana yemek(karışık ızgara) güzel değildi,fasıl ekibinin olması mekana güzel bir hava katmış,sonuç olarak yemek yemeye gittik,tavsiye etmiyorum.
4
Y.... D.......
Yıldız'da bulunan Çöp Çöp Kebap Ege usulü çöp şiş kebabını kömür ateşinde pişirip tadını ve sıcaklığını koruyabilmesi için Osmanlı Ocağı'nda özel soslu pişmiş soğan ile servis ediyor.
️ İkramları oldukça çeşitli, taze fırından çıkmış sıcacık lavaş ekmeği lezzetliydi.️ Yemegin arkasından semaverde çay ikramları yemeği güzel bir şekilde sonlandırıyor
5
S.... O.....
bir Aydınlı olarak çöpşiş yediğimi hissettim gerçekten. Tatlısı da güzeldi fakat çiğköfte daha güzel olabilirdi. Fiyatlarının makul olması öğrenci olmam sebebiyle tercih sebebim
5
M..... Ö.......
Ortaklarda yeyip hayran kaldığım çöp şişe en yakınını burada keşfettim. Sıcak ve samimi  ortamı markalaşmış saçma çöpşişçilerden farklı kılıyordu mekanı.  Yemeğin yanında gelen mezeler insanın gözünü doyurmakta ve kendine has tatlıları hoş. Sanırım tek sıkıntılı yanı konumu. Fiyatları makul denemesi gereken bir mekan.
3
M....... A...
Anlayamadığım bir şekilde çalışanları donuk ve ilgisiz. Mekanın iç ve dış tasarımı tam bir fecaat. Çöp şişleri, Aydın usulü şişi andırıyor ancak ona nispeten kuru ve tatsız. Masaya gelen çiğ köfte ve pilav idare eder cinsten. Gavurdağ salata istemiştik fakat üzerine ceviz kırılmış çoban salata geldi. Fırın ustaları gayet iyi, çünkü lahmacunları ve masaya gelen lavaşları lezzetli. Mekanın genel olarak elden geçmesi gerekiyor, bana kalırsa. Menü değiştirilmeli ve çöp şiş konusunda daha çok ihtimam gösterilmeli.
2
M....... A...
Anlayamadığım bir şekilde çalışanları donuk ve ilgisiz. Mekanın iç ve dış tasarımı tam bir fecaat. Çöp şişleri, Aydın usulü şişi andırıyor ancak ona nispeten kuru ve tatsız. Masaya gelen çiğ köfte ve pilav idare eder cinsten. Gavurdağ salata istemiştik fakat üzerine ceviz kırılmış çoban salata geldi. Fırın ustaları gayet iyi, çünkü lahmacunları ve masaya gelen lavaşları lezzetli.
Mekanın genel olarak elden geçmesi gerekiyor, bana kalırsa. Menü değiştirilmeli ve çöp şiş konusunda daha çok ihtimam gösterilmeli.
4
O.... M..........
Geniş ferah bir mekana sahip. Garsonlar ilgili ve kibar. Fiyatlar normal. Ama lezzetlerin üst düzey olduğu söylenemez. Çöp şişin farklı sunumu ilgi çekici, hoş doğrusu. Her bir çöp şişi az görüp aldanmayın tam 12 tane doyurucu yani :) Tekrar denenmesi gerek dedirtiyor :)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım