Yükleniyor...
3.5 Puan
16 Yorum

Ciğer 63 Osman Baba'nın Yeri

Yıldızevler Mahallesi, Rabindranath Tagore Caddesi, 712. Sokak, No 1/9, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Sakatat, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 160.00 TL
Telefon 0312 4416970
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
Yorumlar (16)
1
M.... O....
Salaş ve aynı zamanda samimi ortam diye gitmiştik. İhtiyar amca bizi hoş bir eda ile karşıladı bize ilk bakışta gerçekten samimi gelmişti. Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu derler aynen öyle oldu. Verdiğimiz sipariş 40 dakika sonra geldi. oda başka masanın siparişini bize getirmişler, bizim sipariş daha sonra geldiğinde anladık yanlış masaya ait olanı bize getirmişler. Neyse yedik içtik sıra hesap ödemeye geldi fazladan 90 tl yazmışlar bu ne diyoruz. karışık kebap diyor. diğer 90 tl ne diyoruz küver diyor. diğer hesap ne diyoruz karışık kebap diyor. Anlayacağınız hesabınıza dikkat edin kafanız güzel diye çoğumuz hesabın detayına bakmadan ödüyoruz. Ama kazıklandığınızın farkına varın.
1
M.... O....
Salaş ve aynı zamanda samimi ortam diye gitmiştik. İhtiyar amca bizi hoş bir eda ile karşıladı bize ilk bakışta gerçekten samimi gelmişti. Karamanın koyunu sonra çıkar oyunu derler aynen öyle oldu. Verdiğimiz sipariş 40 dakika sonra geldi. oda başka masanın siparişini bize getirmişler, bizim sipariş daha sonra geldiğinde anladık yanlış masaya ait olanı bize getirmişler.

Neyse yedik içtik sıra hesap ödemeye geldi fazladan 90 tl yazmışlar bu ne diyoruz. karışık kebap diyor.
diğer 90 tl ne diyoruz küver diyor. diğer hesap ne diyoruz karışık kebap diyor.
Anlayacağınız hesabınıza dikkat edin kafanız güzel diye çoğumuz hesabın detayına bakmadan ödüyoruz. Ama kazıklandığınızın farkına varın.
3
İ...... Ü......
Salaş ama samimi arkadaşlarınızla oturup sohbet edebileceğiniz bir mekan
4
C.... Y......
Salaş bir mekan mı arıyorsunuz işte tam olarak burası Adana, ciğer ve kaburga başarılı çalan şarkılarda meyhane havası rakıyı da dışardan getirdin mi gelsin sohbetler sadece çok büyük otopark sıkıntısı var
2
M..... Ö....
Rezalet bu yaşıma geldim böyle rezillik görmedim kebap lar lastik gibi çöp sisi hiç denemeyin. Mekan çok bozulmuş eski halinden eser yok.Servis berbat
3
G.... B..........
Fiyat makul mezeler vasat çoban salata güzel Osman beyin masaları gezmesi hoş bir detay çay bardağındaki Türk kahvesi şaşırtıcı !!!!!!!!!!!!
1
C.... T....
İckiyi disardan getirme imkani sunulmasi cok iyi. Fiyat açısından oldukca makul. Ama muzikler cok kotu. Turk sanat muzigi ile başlıyor, buraya kadar iyi, sonrasinda ibrahim tatlises ve arabesk basliyor ve cekilmez hale geliyor. Muzik sorununu cozmeleri lazim. En azindan halk muzigi, neset ertas falan olmali. Sirf muzik yuzunden gelmekten imtina edrecegim bu gidişle...... 2 saat sonra gelen edit: hala i. Tatlıses caliyor tombul tombul memeler ya gelmeyin kardesim tavsiye etmiyorum
5
K... T...
Baba.. Once 5 yildiz orjinallige.. Ickini alip gitmek buyuk olay. Raki meze yaparken egenin bir tarafinda 15 EUR verirken, obur tarafinda 100 USD ye sogusleniyorsan bu konsept baba konsepttir. Ciger guzel.. Hashas kebabi guzel.. Raki guzel.. Hesap guzel.. Daha ne istersin??? Osman baba sen cok yasa...
5
K... T...
Baba.. Once 5 yildiz orjinallige..

Ickini alip gitmek buyuk olay.

Raki meze yaparken egenin bir tarafinda 15 EUR verirken, obur tarafinda 100 USD ye sogusleniyorsan bu konsept baba konsepttir.

Ciger guzel..

Hashas kebabi guzel..

Raki guzel..

Hesap guzel..

Daha ne istersin???

Osman baba sen cok yasa...
4
Y.... Z...
nerde ciperci methi duysam denemeden yapamıyorum! cipercilerin heosinin değilşk değişik tarzları var bunları birbirinden ayırt etmenin en belirgin özelliği ciğere başlamadan sundukları ikramlar. çünkü kimden duysam ilk söylefikleri ciğerin kendisi değil yanında sunulan ikramlar.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım