Yükleniyor...
3.8 Puan
6 Yorum

Mado

Bilkent Center AVM, Üniversiteler Mahallesi, 1597.Cadde, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Tatlılar, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 2661200
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (6)
4
@.......... @..........
Farklı lezzetlerin sunulduğu tadım tabağı hoştu. Waffle’ı bu şubede olumlu bulmadık. Fazla “süslü” idi. Tavuk göğsü de bizi tatmin etti.

Mado, genel olarak beğendiğimiz bir tatlıcı. Ayrıca bazı şubelerinde yemek servisi de var. Mamülleri epey kaliteli. Fiyatları da buna göre konulduğu için orta düzeyin üstü diyebiliriz fakat genel olarak ödediğiniz hesabı hak eden bir işletme olduğunu düşünüyorum.
4
@.......... @..........
Farklı lezzetlerin sunulduğu tadım tabağı hoştu. Waffle’ı bu şubede olumlu bulmadık. Fazla “süslü” idi. Tavuk göğsü de bizi tatmin etti. Mado, genel olarak beğendiğimiz bir tatlıcı. Ayrıca bazı şubelerinde yemek servisi de var. Mamülleri epey kaliteli. Fiyatları da buna göre konulduğu için orta düzeyin üstü diyebiliriz fakat genel olarak ödediğiniz hesabı hak eden bir işletme olduğunu düşünüyorum.
4
G.... G....
Bilkent station icerisinde güzel nezih bir mekan. Menü olarak genel mado. Banana split tavsiye edilir. Dışarıda sigara içilmeyen yerinin olmaması çok hoş değil.
4
Y.... C....
Genel olarak bildiğimiz Mado. Farklarını yazayım. Öncelikle karşılama iyi. Ortam da güzel ve ferah. İçeriye girdiğiniz de böyle bi iç açıcı iştah kabartıcı görüntü var.  Menü olarak çoğu şey aynı. Hepsini incelemedim zira büyük bir menüye sahip Mado. Fakat şunu belirtmeliyim. Menü 26. sayfadaki yöresel yemekler burada yok. Zaten şubenin menüsünde de yok. Bunu bilmekte fayda var çünkü yöresel lezzetler sayfasındaki yemekleri ben çok seviyorum ve onun için gitmiştim. Yöresel yemekler dışında bir seçim yapacaksanız güzel bir deneyim olacaktır. Afiyet olsun.
3
Y.... C....
Genel olarak bildiğimiz Mado. Farklarını yazayım.

Öncelikle karşılama iyi. Ortam da güzel ve ferah. İçeriye girdiğiniz de böyle bi iç açıcı iştah kabartıcı görüntü var. 

Menü olarak çoğu şey aynı. Hepsini incelemedim zira büyük bir menüye sahip Mado. Fakat şunu belirtmeliyim. Menü 26. sayfadaki yöresel yemekler burada yok. Zaten şubenin menüsünde de yok. Bunu bilmekte fayda var çünkü yöresel lezzetler sayfasındaki yemekleri ben çok seviyorum ve onun için gitmiştim.

Yöresel yemekler dışında bir seçim yapacaksanız güzel bir deneyim olacaktır.
Afiyet olsun.
4
H.... A...
Bilinen Mado kalitesi - Mado her yerde ayni Mado. Lezzeti, sunum hep ayni. Bilkent Mado da böyle; fakat gidip oturulacak bir yer degil, fazla küçük. Iyisi mi siz tatlinizi kapin ve evinizde keyfini çikarin. :) Bir de Mado'nun içilemeyecek derece kötü olan cappucinolarini söylemem gerek.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım