Yükleniyor...
3.6 Puan
39 Yorum

BigChefs

Bilkent Center AVM, Üniversiteliler Mahallesi, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Restoran ve Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 230.00 TL
Telefon 0312 2667010
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Klimalı
Yorumlar (39)
1
B....... B.......
Tavuklu erişte yedim. Hem doymuyorsunuz hem de güzel değil. Fiyat performans çok kötü hem tat hem de porsiyon küçük.
1
K.... K......
Garsonlar tarafından azarlanmak istiyorsanız gidebilirsiniz oazar sabahı kahvaltıda ekmek istedik size getirdim zaten diye terslendik ne desek boş yazık
1
B.... M...
Dün yaşanan kavgada garson arkadaşımın hastanelik olana kadar dövülüp buna karşın bir yöneticinin dahi arkadaşımın arkasında durmaması böyle bir şirkete hiç yakışmadı yazık!
1
P.... P....
Malesef garsonları insan seçiyorlar her zaman aşina oldukları insanlara hizmet ederken diğer müşterilerin yüzüne bile bakmıyorlar böyle bir ayrımcılık korkunç
4
A..... K......
Yemekleri ve tatlıları güzel. Servis biraz yavaş. Çalışanları kibar ve ilgili. Fotoğraftaki ürünler : 4 peynirli pizza ve yanık cheesecake(San Sebastian)
4
H.... E.......
Big chefsin her şubesini sevsem de burasının kapalı mekanı daha bir geniş iç içe değil masalar lezzeti de gayet iyi big chefs genel olarak güzel fakat garsonlar yoğunluktan dolayı çok ilgilenmiyorlar bu yüzden 1 puan kırıyorum
4
N.... F.....
Mekanın ambiyansı gayet şık. Ferah bir ortamı var, personelin hizmeti Ankara’daki işletmeler arasında en iyilerden. Özellikle sıcak yaz akşamlarında bahçesi iyi bir alternatif sunuyor. Alkol almak isteyen sevgili dostlarımız, içkinin yanında eşlik edecek aperatifler gayet başarılı önermek isterim.
4
M....... A...
Ankara’daki Big Chefs’lerden, İran Caddesin’deki şubeden sonra en güzeli. Otopark manzaralı olması haricinde her şey gayet güzel. Dış mekanı kış günlerinde kuvvetli ısıtıcıları sayesinde keyifli. Personeli kibar ve nazik. Her ne kadar zincir işletme olsa da yemekleri en lezzetli olan Big Chefs, Bilkent şubesi.
4
M....... A...
Ankara’daki Big Chefs’lerden, İran Caddesin’deki şubeden sonra en güzeli. Otopark manzaralı olması haricinde her şey gayet güzel. Dış mekanı kış günlerinde kuvvetli ısıtıcıları sayesinde keyifli. Personeli kibar ve nazik.
Her ne kadar zincir işletme olsa da yemekleri en lezzetli olan Big Chefs, Bilkent şubesi.
5
N.... K......
Oreo nutella cheesecake son zamanlarda yedigim en iyi tatli
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım