Yükleniyor...
3.4 Puan
5 Yorum

Küşlemeci Ali Usta

Söğütözü Mahallesi, 2176. Sokak, No 7/J, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0312 2860627
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (5)
3
M.... E.........
Yeni açılan bir mekan sanırım. Sanırım küşnemeci diye görünce fazla bir beklenti içinde gittik. Ortam, servis gayet iyi. Ama lezzet ortalama. Biraz lezzete dikkat ederlerse daha iyi bir mekan olur. Lezzet yoksa gelecekte yok malesef
3
C.... C....
Arkadaşımla beyti ve zırhta adanayı denedik. Adana gerçekten çok lezzetliydi, bence denenmesi gereken lezzetlerden. Beyti ise ortalama bir beytiydi. Yanında ezme, karalahana ve yeşillikler geliyor. Sıkıntılardan biri prosiyonlar fiyatlarına göre gerçekten küçüktü-en azından beyti ve adana için-. Diğer sıkıntı ise bazı çalışanların tutum ve tavırlarının rahatsız edici ve sert olmasıydı. Bunları göz ardı edebilirseniz zırhta adana için gitmenizi tavsiye ederim. Düzeltme(26.05.16): Bugün kıymalı kaşarlı pide denedim, pidenin lezzeti güzeldi fakat bu sefer de çalışanlar hesap için bile gelmediler.
3
C.... C....
Arkadaşımla beyti ve zırhta adanayı denedik. Adana gerçekten çok lezzetliydi, bence denenmesi gereken lezzetlerden. Beyti ise ortalama bir beytiydi. Yanında ezme, karalahana ve yeşillikler geliyor. Sıkıntılardan biri prosiyonlar fiyatlarına göre gerçekten küçüktü-en azından beyti ve adana için-. Diğer sıkıntı ise bazı çalışanların tutum ve tavırlarının rahatsız edici ve sert olmasıydı. Bunları göz ardı edebilirseniz zırhta adana için gitmenizi tavsiye ederim.
Düzeltme(26.05.16): Bugün kıymalı kaşarlı pide denedim, pidenin lezzeti güzeldi fakat bu sefer de çalışanlar hesap için bile gelmediler.
4
Y.... Z...
Ankarayı bir küşlemeci modası sarmış gidiyor, bakır taslar ve sahanlar en hoş ve dikkat çekici olarak göze çarpmakta onun dışında bildiğimiz yeşillikler ezme küşleme vasat, adana denenebilir, hizmet normal. fiyat normal.
4
M.... A....
Ne zamandır görüyordum, gitme listemde idi. Gitme fırsatını buldum sonunda. Meze olarak yeşillik ve ezme geliyor. Ezme gayet lezzetli. Ayran yayık ayranı, mutlaka deneyin derim. Zırhta adana ve kusleme söyledik. Adana gayet lezzetli tavsiye ederim. Fiyat performans çok iyi. Kusleme bana sert geldi biraz. Sos yoktu. Tuz ve karabiber ile lezzetleniyor. Arkadaşlar baklava da yedi ama pek beğenmediler. Beyran yemedik ama her zaman bulunuyormuş. Adana yemenizi tavsiye ederim. Diğer yemekleri deneme fırsatı olmadı henüz. Süper bir yer diyemem ama fena değil.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım