Yükleniyor...
4.3 Puan
10 Yorum

Konya Evi

Söğütözü Mahallesi, Eskişehir Yolu, No 80, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar İç Anadolu, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Lunch menü var
  • Nakit Ödeme
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (10)
2
Ç....... K.....
Bugün saat 12:50 de verdiğim 1 porsiyon bıçakarası pide saat tam olarak 14:05 te adrese geldi aramızdaki mesafenin 2 km'den az olduğu hesaba katılacak olursa paket servislerinin ne kadar sağlıklı işlediği anlaşılacaktır sanırım bir saat gezmiş bir pide olduğu üzerinde donan yağlardan açıkça belliydi. bu zamana kadar birçok kez konya evinden sipariş veririm böyle bir durumla ilk kez karşılaştım ve bir daha da yiyebileceğimi sanmıyorum.
3
S.... G.....
Ramazanda coook asiri yavas hizmet veriyor. Yaklasik yarim saattir uc tane etli ekmegin gelmesini bekliyoruz. O yuzden lezzetine yorum yapamıyorum
4
B...... B......
Daha once CHP'nin arkasinda bulunan mekan. Ankara'da guzel tandir yiyebileceginiz yerlerden biridir. Fiyatlari da diger tandir yapan yerlere gore daha uygundur. Ayrica etli ekmek cesitleri de oldukca basarilidir.
5
T............ T............
Konya Evi eskiden Chp Binası karşısında ve Çukurambar'da hizmet vermekteydi. Bugün Eskişehir Yolu yanındaki yeni yerlerini ziyaret ettik. Eski başarılarını burda devam ettirdiklerine şahit olduk. Tercihimizi special karışıktan yana kullandık. 3 farklı çeşit pideden ve tandırdan oluşmakta. Pideler çıtır çıtır ve tandır yumuşacıktı. Buranın en çok tercih edilen ürününün special olduğunu öğrendik. Ayrıca ilgi alaka üst düzeydeydi. Gördüğünüz tabağın fiyatı 27 lira.  Daha detaylı bilgiye instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz. instagram: tuzsuzbaharat
4
T............ T............
Konya Evi eskiden Chp Binası karşısında ve Çukurambar'da hizmet vermekteydi. Bugün Eskişehir Yolu yanındaki yeni yerlerini ziyaret ettik. Eski başarılarını burda devam ettirdiklerine şahit olduk. Tercihimizi special karışıktan yana kullandık. 3 farklı çeşit pideden ve tandırdan oluşmakta. Pideler çıtır çıtır ve tandır yumuşacıktı. Buranın en çok tercih edilen ürününün special olduğunu öğrendik. Ayrıca ilgi alaka üst düzeydeydi. Gördüğünüz tabağın fiyatı 27 lira.

 Daha detaylı bilgiye instagram sayfamızdan ulaşabilirsiniz. instagram: tuzsuzbaharat
5
B.... I...
Çok uzun zamandır gittiğim güzel mekanların ilk sırasında yer alıyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Çok leziz yemekleri ve ilgili personeli ile benim yıldızlı restoranlarımdan biri. Şimdiki yerinden önce CHP binasının yanında ve çukurambarda bir şubesi vardı. Yeni mekanı iç bunaltmayan çok keyifli bir tasarıma sahip. Enfes yemekleri olan Konya Evini herkese tavsiye ederim.
5
Ö...... B......
Konya evi bizim yıllardır ailecek gittiğimiz çok kaliteli yemekleri olan bir mekan. Eskiden chp genel merkezinin yanında hizmet veriyordu söğütözünde. Yeni mekanı da medicana hastanesinin yanında yer alıyor lezzet kalitesi hala aynı tavsiye ederim.
5
E... O....
Tarih 27 Eylül 2016 Ankaralılar bilir; yıllar önce CHP Genel Merkezinin yanında küçük sevimli bahçesiyle, leziz mi leziz Konya lezzetleri ile hayatımıza girdi Konya Evi... Çocukluğumda sık sık ailemle o bahçeyi ziyaret ederdik. Uzun zaman sonra bugün yeniden ziyaret etme şansım oldu ve çocukken yediğim o lezzetlerin hala değişmeden sunulduğunu görmek inanılmaz hoşuma gitti. Şimdilerde Platin Towers'ın alt katında hizmete devam ediyorlar. İlk Defa Geleceklere Tavsiyeler Etli Ekmek: Üzerinde kıyma ile kuşbaşı boyutları arasında kıyılmış et bulunuyor. Klasik ama lezzetli bir tercih... Bıçak Arası: Üzerinde yumuşacık kuşbaşı etler ile pişiyor. Benim Tandır'dan sonraki favorimdir. Mevlana: Sanırım adı Konya Böreği olarak değişmiş fakat siz Mevlana istiyorum derseniz üstü kaşarlı çıtır çıtır pidenizi anında getirirler. Fırın Kebabı: Buraya gelip de kesinlikle denemeniz gereken şey bence fırın kebabıdır. Bildiğimiz Tandır deyip geçmeyin bu kadar güzel kızarmış bir et kolay kolay bulunmuyor. Sizlere özellikle tavsiye ediyorum. Cevizli Kadayıf Sarma: Tatlı çıtır çıtır, az şerbetli ve içi bol cevizliydi. Diyette olanları bile bir çatal almak mutlu edecektir. Eğer ilk gelişiniz ise Special Karışık ile bütün lezzetleri tek tabakta bulabilirsiniz. Böylece bir sonraki gelişinizde ne ısmarlayacağınıza karar verebilirsiniz. Menüyü fotoğraf olarak ekledim. Fiyatları inanılmaz uygun bu sayede canınız Konya lezzetlerini çektiği anda soluğu burada alabilirsiniz. Mekan çok büyük olmadığı için servis gayet hızlı, mekan tertemiz, çalışanları ve özellikle sahipleri çok kibar ve saygılı insanlar...Tek sıkıntı Medicana hastanesi nedeniyle biraz park yeri sorunu yaşayabilirsiniz ama çalışanlara söylerseniz size yardımcı olacaklardır. Öğle arası plaza çalışanları geldiği için kalabalık olabiliyor fakat buna rağmen servis aksamadan devam ediyor. Bir sonraki gelişimde yeni yorumlar ve fotoğraflar ekleyeceğim afiyette kalın.
5
Z..... Z.....
Yıllardır farklı bir mekanda ziyaret ettiğimiz lezzet yeni mekanında yine aynı kalite, temizlik ve hızlı servis ile devam ediyor. Eskiden CHP Genel Merkezi yanındaki bahçeyi sıklıkla ziyaret ederdik bugün ise eskiden beri alışık olduğumuz Konya Evi lezzetlerini Platin Towers'da tatmak bizi çok mutlu etti.
5
E... O....
Tarih 27 Eylül 2016
Ankaralılar bilir; yıllar önce CHP Genel Merkezinin yanında küçük sevimli bahçesiyle, leziz mi leziz Konya lezzetleri ile hayatımıza girdi Konya Evi... Çocukluğumda sık sık ailemle o bahçeyi ziyaret ederdik. Uzun zaman sonra bugün yeniden ziyaret etme şansım oldu ve çocukken yediğim o lezzetlerin hala değişmeden sunulduğunu görmek inanılmaz hoşuma gitti. Şimdilerde Platin Towers'ın alt katında hizmete devam ediyorlar.

İlk Defa Geleceklere Tavsiyeler

Etli Ekmek: Üzerinde kıyma ile kuşbaşı boyutları arasında kıyılmış et bulunuyor. Klasik ama lezzetli bir tercih...

Bıçak Arası: Üzerinde yumuşacık kuşbaşı etler ile pişiyor. Benim Tandır'dan sonraki favorimdir.

Mevlana: Sanırım adı Konya Böreği olarak değişmiş fakat siz Mevlana istiyorum derseniz üstü kaşarlı çıtır çıtır pidenizi anında getirirler.

Fırın Kebabı: Buraya gelip de kesinlikle denemeniz gereken şey bence fırın kebabıdır. Bildiğimiz Tandır deyip geçmeyin bu kadar güzel kızarmış bir et kolay kolay bulunmuyor. Sizlere özellikle tavsiye ediyorum.

Cevizli Kadayıf Sarma: Tatlı çıtır çıtır, az şerbetli ve içi bol cevizliydi. Diyette olanları bile bir çatal almak mutlu edecektir.

Eğer ilk gelişiniz ise Special Karışık ile bütün lezzetleri tek tabakta bulabilirsiniz. Böylece bir sonraki gelişinizde ne ısmarlayacağınıza karar verebilirsiniz. Menüyü fotoğraf olarak ekledim. Fiyatları inanılmaz uygun bu sayede canınız Konya lezzetlerini çektiği anda soluğu burada alabilirsiniz. Mekan çok büyük olmadığı için servis gayet hızlı, mekan tertemiz, çalışanları ve özellikle sahipleri çok kibar ve saygılı insanlar...Tek sıkıntı Medicana hastanesi nedeniyle biraz park yeri sorunu yaşayabilirsiniz ama çalışanlara söylerseniz size yardımcı olacaklardır. Öğle arası plaza çalışanları geldiği için kalabalık olabiliyor fakat buna rağmen servis aksamadan devam ediyor.

Bir sonraki gelişimde yeni yorumlar ve fotoğraflar ekleyeceğim afiyette kalın.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım