Yükleniyor...
3.1 Puan
8 Yorum

Twister

Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, Bestekar Sokak, No 82/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0312 4280841
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Canlı müzik
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Gece hayatı
  • Klimalı
  • Fullbar
Yorumlar (8)
3
V.... ç.....
Eh güzel bir mekandı canlı müziği de hoştu istek parçamızı çaldılar falan ilgililerdi ben beğendim burayı ama 3ü hak ediyolar gibime geldi
4
M..... C..
Canlı müzik olması fiyatlarını biraz etkilemiş tabi ki bestekar sokağa yakışır kalitede bir yer gidilebilir ...
4
Ç....... Ç.......
Sağlı sollu aynı tarz mekanlar olduğu için sesler birbirine karışıyor ve net bir müziğe odaklanıp eğlenemiyor insan. Puan kırmam bundan sebep ancak porsiyonları resimde görüldüğü üzere gerçekten iyi, fiyat dengesi de normal.
5
C.... H.....
Çarşamba gecesi gittik,iyi ki kötü yorumlara aldanmadan gitmişiz. Türkçe günümüz şarkılarını ve 90ları soyleyen bi grup vardı biz çok keyif aldık, müşteri profili de çok düzgündü bizi rahatsız eden bi şey olmadı. Fiyatlar canlı müzikli bi mekana göre bence yerindeydi,boyle bi mekan istanbulda olsa fiyatlar 2 katı olurdu. Mutlaka gidin
3
F... L.....
Ankara'nın en canlı sokaklarından Bestekar Sokak üzerinde bulunuyor.. Canlı müzik güzel, ortam fena değil ancak işletme müşterileri TL olarak görmese daha iyi olur..
1
M...... Y.....
31 aralık 2016 sabahı ve öğlenden sonrasında telefonda konuşup rezervasyon yaptık sadece giriş ücreti 30 TL DEDİLER alakart ne isterseniz içip onun ücretini ödeyin dediler. Bizde tamam deyip kabul ettik akşam 7 gibi hazırlanıp çıktık ve yolda bir telefon geldi ismi nuri olan bir adam rezervasyonunuz için aradım dedi ve başladı bayan erkek mi geleceksiniz evet dedim erkek erkeğe almıyoruz dedi arkasınada sahne önüne yapılmış yeriniz içseniz de içmesenizde 35 lik viski yada vodka açılır masanıza dedi bende içki kullanmadığımı fakat zaten 200 300 tl lik içecek alkolsüz tüketeceğimi belirttim buna rağmen bana hayır içsenizde içmesenizde parasını alırım sizden bugün yılbaşı içki satmak zorundayım benim sanatçım hergün 1000 tl isterken bugün 5000 tl istedi bu ücreti ancak bizi kazıklama yolu ile alacağını belirtti. Bende rezervasyonu iptal ettirip geri gelmek zorunda kaldım. Ve bana dediği bin tane mekan var ara onlarda eğlen içkisiz benim mekanımda içki satmak zorunda olduğumu biliyorsun işine gelmiyorsa git başka mekana dedi buyrun siz gidilip orda yolunmaya devam edin.
1
T.... E........
Küçücük mekanda sıkışık masalar ve kalitesiz, adam kaziklama üzerine bir işletme . Masanın hesabı kabarmadigi için masaya menü getiriyorlar.bununla ilgili rahatsizligimizi bildirince 'bir tek cumartesimiz var işletmeci değilseniz anlamazsınız ' deniyor.muzik iyi başlayıp düğün salonuna dönüyor.
4
R...... R......
Hafta içi akşam 9'dan sonra bile dolu olduğu düşünülürse gayet popüler bir mekan olduğu söylenebilir. Biraz sıkışık olmasına rağmen güzel vakit geçirilebiliyor. Servis hızlı, garsonlar ilgili. Fiyatlar biraz yüksek gibi. Her akşam canlı müzik var(mış). Bizim gittiğimiz aklam çalan orkestra ve solist daha çok karadeniz yöresinden ve güncel pop şarkılara yoğunlaşmıştı. Ama yine de iyi vakit geçirttiler. Otopark bir sorun o yüzden ulaşım için (en azından dönüşte) taksi tercih edilmesi daha uygun.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım