Yükleniyor...
3.7 Puan
13 Yorum

El Paso

Remzi Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, Bestekar Sokak, No 45/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 80.00 TL
Telefon 0312 4283832
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Klimalı
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Gece hayatı
Yorumlar (13)
4
E... T....
Sohbet etmek için güzel bir mekan, ön bahçe ve arka bahçelerde sigara içilebiliyor, kova menüleri uygun fiyatlı
4
O.... N..........
Michellada biraları çok güzel,mutlaka denenmeli. Ama chilli chicken'ın o eski tadı yok artık, eskiden tavuklar daha baharatli ve barbekülü idi. Ama genel olarak güzel bir pub.
3
E... E...
Cuma akşamı olmasına rağmen çok dolu değildi. Tuvalet temiz, servis fena değil. 50lik fıçı bira 15₺. Belki bi şeyler yemek için tekrar gidilebilir.
3
I..... T
Ankara’ya gelmişken aaa haydi bi deneyelim diye girdiğim restoran. Pek bir beklentim yoktu. Yemekler ortalama, taco tercih etmeyin derim ben. Garsonlar ilgisiz. En çok kırmızı bayrak çeken özelliği biraz kahkaha atınca hemen masaya sipariş etmediğim bir ürün geldi. Sorduğumda garson tedirgin olarak ikram dedi, başka masalarda ikram yoktu ne hikmetse !! Bu olaya dikkat edin derim içki içilen mekanlarda güvenilirlik önemlidir diye düşünüyorum.
4
K...... K......
Hamburgerleri ile beni benden alan El Paso suflesi ile de altın vuruş yapar. Eskiden 18.00a kadar indirim vardı şimdi nasıl bilmiyorum ancak fiyatlar indirimsiz biraz yüksek. Hamburgerini muhteşem yapan özelliklerden birisi poğaçadan yapılma ekmeğidir, yumurtalı olanı tatmanızı öneririm.
4
N..... C....
Tex-mex konsepti ile guzel bir mekan. Yiyecekleri buyuk ve lezzetli olsa da bira menüsü biraz kısır. Arka bahçesi yaz kış oturmak için guzel bir yer.
5
O... G....
Ankaradaki en iyi el paso bestekardaki bence. Garsonlar biraz ilgisiz ancak ortamın havasına müziklere değer yemeklerden cogunu beğendim sadece lazanya dışında kizilaydaki daha iyi yapıyor ve 23 lira o küçük ve lezzetsiz gelen lazanya ya çok . İçki çeşidi çok fazla takılmayi en sevdiğim yerlerden birisi Ankaradaki
4
B...... B....
Bugün Ankara'da misafirim ve El Paso aradığım gibi bir ev sahibi. Ürünler ve sunum nefis. Müzik tek başına kaliteyi yükseltebilir ama bununla yetinmeyip her detayda iyiler.
3
O... Y........
Eskiden çok uğradığım artık belli nedenlerle pek uğrayamadığım mekanlardan. Diğer el paso şubelerine göre daha geniş. Özellikle bahçesi gün içinde çok tatlı ve ferah oluyor. Ancak koltuk minderleri ve yastıklar kirli. Bence temizletilmesi lazım. Çirkin duruyor. Birçok kez geldiğim için belli yemeklerini deneme fırsatı buldum. Özellikle aperatif olarak chili chicken hoşuma gidiyor. Ancak bazı şubeleri bunu çok yağlı yapabiliyor. Artık şansınıza nasıl çıkarsa. Chicken quesedillas ve burger wrapper acısıyla tadıyla ortalama üstü lezzetler. El paso şubeleri arasında michelada'sı(içinde acı sos tarzı bir şey olan meksika birası. Bira olarak tuborg kullanıyorlarmış) en güzel olan şube burası. Çok tuz sevmiyorsanız söylemeniz yeterli. Sos oranı harika. Garsonları kesinlikle birisi uyarmalı. Çünkü çok kaba ve iticiler. Genel olarak el pasolardaki fiyatlar uygundu eskiden. Artık fiyatlar artmış. Bence biraz abartmışlar fiyat konusunu. Fiyatlar böyle olursa bundan sonra sadece michelada'sı için tercih edeceğim sanırım. Bestekar şubesinde 12.00 ile 18.00 arası %25 indirim uygulanıyor.
3
O... Y........
Eskiden çok uğradığım artık belli nedenlerle pek uğrayamadığım mekanlardan.
Diğer el paso şubelerine göre daha geniş. Özellikle bahçesi gün içinde çok tatlı ve ferah oluyor. Ancak koltuk minderleri ve yastıklar kirli. Bence temizletilmesi lazım. Çirkin duruyor.
Birçok kez geldiğim için belli yemeklerini deneme fırsatı buldum. Özellikle aperatif olarak chili chicken hoşuma gidiyor. Ancak bazı şubeleri bunu çok yağlı yapabiliyor. Artık şansınıza nasıl çıkarsa.
Chicken quesedillas ve burger wrapper acısıyla tadıyla ortalama üstü lezzetler.
El paso şubeleri arasında michelada'sı(içinde acı sos tarzı bir şey olan meksika birası. Bira olarak tuborg kullanıyorlarmış) en güzel olan şube burası. Çok tuz sevmiyorsanız söylemeniz yeterli. Sos oranı harika.
Garsonları kesinlikle birisi uyarmalı. Çünkü çok kaba ve iticiler.
Genel olarak el pasolardaki fiyatlar uygundu eskiden. Artık fiyatlar artmış. Bence biraz abartmışlar fiyat konusunu.
Fiyatlar böyle olursa bundan sonra sadece michelada'sı için tercih edeceğim sanırım.
Bestekar şubesinde 12.00 ile 18.00 arası %25 indirim uygulanıyor.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım