Yükleniyor...
2.4 Puan
40 Yorum

Bomonti Brasserie

Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunalı Hilmi Caddesi, Bestekar Sokak, No 78/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Barlar
Mutfaklar Dünya Mutfağı, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 100.00 TL
Telefon 0312 4286906
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Kahvaltı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Gece hayatı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
Yorumlar (40)
4
E... Y..........
Çalışanları genel olarak iyi ve ilgili. İstersen dışarda sakince oturabilirsin istediğinde içeri geçebilirsin tatlı bir yer ama fiyatları her geçen gün arttırıyorlar
1
E.... Y.....
Bir cumartesi akşamı "Hadi ne olur yahu bu sefer değişiklik" olsun denilerek ikna edildim ve gitmek durumunda kaldım. Sanırım benden geçmiş bu cıstak müzikler.  Arkamda bir masa var. İki bayan arkadaş birbirlerinin karşısında dans ediyorlar. Ama öyle böyle dans değil. Arada kolları felan rahatsız ediyordu beni. Üstüne de mekanın müzikleri berbat ötesi. Çok nadir eğlenceli müzikler çaldılar. 1 tane bira içeyim dedim 25 TL'yi yapıştırdı garson. Zaten bira gelene kadar soğukluğu da gitmişti. Ver parayı al birayı misali. Önüne gelen birbirini kesiyor. Yaş ortalaması 25-35 arası, çok nadir 35+ vardı. Çıktığımda saat 03 idi ve benim kulaklarım çınlıyordu.  Gençlere ve dans etmek için yanıp tutuşanlara öneririm. Ama kendi 1 m^2 lik alanınızda salınım yapacaksınız. Pist felan yok ya. Aman diyeyim. Benim gibi ihiyarlara da "Boşverin yahu manyak mısınız, fasıla gidelim" derim.
1
E.... Y.....
Bir cumartesi akşamı "Hadi ne olur yahu bu sefer değişiklik" olsun denilerek ikna edildim ve gitmek durumunda kaldım. Sanırım benden geçmiş bu cıstak müzikler. 

Arkamda bir masa var. İki bayan arkadaş birbirlerinin karşısında dans ediyorlar. Ama öyle böyle dans değil. Arada kolları felan rahatsız ediyordu beni. Üstüne de mekanın müzikleri berbat ötesi. Çok nadir eğlenceli müzikler çaldılar. 1 tane bira içeyim dedim 25 TL'yi yapıştırdı garson. Zaten bira gelene kadar soğukluğu da gitmişti. Ver parayı al birayı misali.

Önüne gelen birbirini kesiyor. Yaş ortalaması 25-35 arası, çok nadir 35+ vardı.

Çıktığımda saat 03 idi ve benim kulaklarım çınlıyordu. 

Gençlere ve dans etmek için yanıp tutuşanlara öneririm. Ama kendi 1 m^2 lik alanınızda salınım yapacaksınız. Pist felan yok ya. Aman diyeyim. Benim gibi ihiyarlara da "Boşverin yahu manyak mısınız, fasıla gidelim" derim.
1
A..... K............
İşletmesinden tutun fiyatlarına, temizlikten tutun çalışan kalitesine kadar tam anlamıyla rezalet bir yer. İçeride veya dışarıda nerede oturursaniz oturun sohbet edemeyeceksiniz çünkü akustik denen olgu henüz bu mekan kapısından girmemiş.
1
O.... U....
Haftasonu damsız alınmayan garip yer. Damlı gidilir mi? hayır. Haftasonu klüp oluyormus ta bla bla bla. Birçok güzel yer varken gereksiz olduğunu düşünüyorum.
1
R....... R.......
Çalışanları, temizliği kesinlikle berbat. Kurnaz taktiklerle kartınızdan fazla para çekiyor ya da para üstü vermekten kaçıyorlar, hesaplara dikkat!
5
R.. D....
Pazar, pazartesi, salı, sohbet havasında keyifli, sevenlere Türkçe yabancı Deep House Müzik. Yaz bahcemizde müziklerimizle sizlere keyifli ve kaliteli bir ortam yaratmaktayız. Pazar VIP si.
3
G.... G........
Genel olarak ortalama bir mekan garsonların ilgi ve alakası hoş. Sadece yeni yetme barmene lavaboyu sorduğumda göz devirerek aşağıda demesi tuhaftı. Olumsuzlukları asla atlamam
1
İ...... Ü......
Kapı güvenlik olayını çok abartan Ankara’nın en Gözde mekanlarında bile böyle kapıda sıkıntı yaratıldığını görmedim en basiti pantolon yerine rahat bir eşofman altı giymişseniz mekana giremezsiniz
1
K.... Ö........
Uzun bir aradan sonra geçtiğimiz haftasonu kalabalık bir arkadaş grubu olarak gittik. İyi manada değişen birşey yok malesef. Görevlilerin üslubu aşırı derecede rahatsız edici, resident DJ değişmiş sanırım müzikler çok çok kötü, BnB Bros'un çaldığı zamanlarda baya sıkı şarkılarla yıkılıyordu ortam. Yüklü bir hesap bırakmamıza rağmen "kişi başı sipariş almak zorundayım." diyen garsonlar tarafından da darlandık. Bir mekanda aklınıza gelebilecek ne kadar olumsuzluk varsa hepsi burada. Umarım çizgilerini değiştirirler.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım