Yükleniyor...
2.8 Puan
24 Yorum

Ayvaz

Remzi Oğuz Arık Mahallesi, Tunus Caddesi, No 93, Çankaya, Ankara
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Deniz Ürünleri, Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
  • Fullbar
  • Rakı
Yorumlar (24)
1
S.... S........
Mekana girdiğimiz ilk dakikadan başlayan rezalet bir hizmet anlayışına sahip Ankara'da asla önermeyeceğim restoran. Sipariş vermek istediğimizde işletme müdürü 8 kişiden fazla olan gruplara fix menü sunduklarını, sadece meze yemek istediğimizi söylediğimizde ise ana yemeği yemeyin siz bilirsiniz gibi saçma söylemlerde bulundu. Ayrıca masada vejetaryen arkadaşımıza fix menü istemeyip masaya gelecek mezeleri bölüşeceğimizi söylediğimizde böyle bir şeye izin veremeyeceklerini, dünyanın hiçbir yerinde böyle kanunun olmadığını söyledi. Yemeklere gelecek olursak deniz börülcesi ve humus yediklerimin en kötüsüydü. Börülce hem çok pişmiş hem de kılçıkları ayıklanmamıştı. Ekşiliğine değinmiyorum bile. Humus içinse içerisindeki kimyon, limon, tahin ve sarımsak miktarı eser miktardaydı. Ara sıcak olarak gelen karides tava o kadar baharatlıydi ki başka hiçbir tat alamadık. Kesinlikle ama kesinlikle pişmanlık olan bir akşamdı. Fiyatlar Fix menü alkolsüz 90 tl Fix menü alkollü (2 kadeh) 125 tl Tekli meze fiyatları ortalama 16 tl
1
S.... S........
Mekana girdiğimiz ilk dakikadan başlayan rezalet bir hizmet anlayışına sahip Ankara'da asla önermeyeceğim restoran. Sipariş vermek istediğimizde işletme müdürü 8 kişiden fazla olan gruplara fix menü sunduklarını, sadece meze yemek istediğimizi söylediğimizde ise ana yemeği yemeyin siz bilirsiniz gibi saçma söylemlerde bulundu. Ayrıca masada vejetaryen arkadaşımıza fix menü istemeyip masaya gelecek mezeleri bölüşeceğimizi söylediğimizde böyle bir şeye izin veremeyeceklerini, dünyanın hiçbir yerinde böyle kanunun olmadığını söyledi. Yemeklere gelecek olursak deniz börülcesi ve humus yediklerimin en kötüsüydü. Börülce hem çok pişmiş hem de kılçıkları ayıklanmamıştı. Ekşiliğine değinmiyorum bile. Humus içinse içerisindeki kimyon, limon, tahin ve sarımsak miktarı eser miktardaydı. Ara sıcak olarak gelen karides tava o kadar baharatlıydi ki başka hiçbir tat alamadık. Kesinlikle ama kesinlikle pişmanlık olan bir akşamdı.

Fiyatlar

Fix menü alkolsüz 90 tl
Fix menü alkollü (2 kadeh) 125 tl
Tekli meze fiyatları ortalama 16 tl
3
T... U...
Fiyatlar ortalama, pahalı gelmedi bana. Aslında keyifli vakit geçirdik fakat arkadaş ve meyhane ortamından kaynaklıydı da denebilir. İşletme güzel fakat mezelerinden pek memnun kalmadık diyebilirim. Humus başarısızdı özellikle.
1
U......... U.........
Place was very overpriced and food was not good. There are many similar places in Ankara, I recommend that you try one of these. Also staff is very rude and service was terrible.
5
B..... K.....
Yorumları okuduktan sonra tedirginlikle gittiğimiz fakat memnun kaldığımız bir mekandı. Mezeler ve ana yemekler lezzetliydi garsonlar ilgiliydi fiyatlar makuldu. Kendi adıma tavsiye ederim.
1
U........ U........
English below.

Ankarada kesinlikle önermeyeceğim bir restoran. Akşamınızı mahvetmek istemiyorsanız gitmeyin derim. Sonra bana sen demiştin dersiniz.

One of the worst services and food in Ankara. I certainly dont recommend here if you dont want to ruin your night in Ankara.
1
H.... Ö.........
Bir İzmirli olarak söylemeliyim ki hayatımda gittiğim en rezalet, gerek yemek gerek hizmet anlamında, restorandı. Mezelerin hepsi çok lezzetsizdi, hizmet çok yavaşdı ve garsonlar çok ilgisizdi. Mezelerden memnun kalmayınca başka bir yemek siparişi vermedik, daha sonra çay söyledikten sonra hesaba baktığımızda çayların ikram olmadığını gördük; ki böyle bir durumla İzmir’de hiçbir balık restoranında karşılaşmazsınız. Gerek bu hareketlerinden gerek de yemeklerinden ne kadar memnun kalmadığımızı kendileriyle paylaştığımızda gayet küçümseyici ve önemsemez bir tavır takındıklarını da gördükten sonra buraya bir daha asla gelmeyeceğimi belirtmek isterim. Ödediğimiz paraya maalesef kesinlikle değmedi. Yemeklerin tatsızlığını bir yere kadar tolere edebilirim fakat çalışanlardan böylesine terbiyesizce bir tavırla karşılaşmamız üzerine bu mekanın kalitesizliği hakkındaki görüşüm netleşmiş oldu.
1
U........ U........
English below. Ankarada kesinlikle önermeyeceğim bir restoran. Akşamınızı mahvetmek istemiyorsanız gitmeyin derim. Sonra bana sen demiştin dersiniz. One of the worst services and food in Ankara. I certainly dont recommend here if you dont want to ruin your night in Ankara.
1
ö..... A......
Bir Bodrumlu olarak utanarak söylüyorum mezeleri meze demeye bin şahit ister. Hayatımda hiç bu kadar lezzetsiz mezeler ve ara sıcaklar yememiştim. Bunlar yetmezmiş gibi çalışanların terbiyesizlikleri de cabası. Ukala ve yüzsüz tavırları kabul edilir gibi değil. Uzak durulması gereken bir mekan (meyhane demeye dilim varmıyor).
1
C.. C..
2 günlüğüne şehri gezmeye gelmiştim ve büyük umutlarla bu mekana gelmiştim. Ancak öncelikle belirtmem gereken şey çay ikram olarak gelmiyor ve bu kabul edilir bir şey değil. Ayrıca çalışanlara mezeler ve fyatlandırmalar hakkında şikayette bulununca çok ukala bir şekilde cevap verdiler. Kesinlikle tanıdığım hiç kimseye önermeyeceğim ve son seçeneği olmadığı sürece kimseye tavsiye etmiyorum.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım