Yükleniyor...
3.8 Puan
4 Yorum

Zeliha Közde Boşnak Mutfağı

Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2864 Caddesi, No:42/G, Çayyolu, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Balkan, Türk, Börek
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0532 1654917
Neler var?
  • Paket Servisi
  • Banka kartı
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (4)
5
G.......... G..........
Ziyabey Caddesinde faaliyet gösteriyor. Kiymalı, patlıcanlı Boşnak böreği enfes. Pırasa sevenlere pırasalısı da önerilir. Bosna'da yediğimiz böreğin lezzetini aratmıyor. Şiddetle tavsiye olunur. Tek sıkıntı otopark.
5
Z..... B.......
Değişik isimler altında şimdiye kadar sadece bizim hakkımızda maksatlı ve amaçlı yorum yapan sonradan gurme olan bu şahıs.Bizlere gelerek firmamızın sosyal medyada üçreti karşılığında tanıtımını yapmak istediğini bizden alacağı olumsuz cevap karşısında ise,yine sosyal medya üzerinden karalama kampanyası başlatacağını çok büyük zararla karşılaşacağımızı söyleyerek gitti. Bizler hakkında yapılan gerçek yorumlara bakıldığında bu şahsın ne kadar maksatlı yorum yaptığı ortadadır.Bizi takip eden müşterilerimize saygıyla duyururuz.
1
ı...... G......
çok kötü bir yer ilgi sıfır yaşlı biri suratsız fiyatlar pahalı Bosna Mutfağının B si yok tavsiye etmem amca sende torunlarınla ilgilen böyle giderse çok sürmez batarsın
4
C..... C.....
Boşnak böreği ve mantısını denedik, geleneksel yöntemle közde pişiyor ve oldukça lezzetliydi. Çalışanlar ve usta çok sıcakkanlı insanlar. Bugüne kadar yediğim en güzel boşnak böreklerinden biriydi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım