Yükleniyor...
3.0 Puan
34 Yorum

Uludağ

Profesör Doktor Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Alacaatlı Caddesi (33. Cadde), No 1, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap
Ortalama tutar İki kişi için : 120.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
Yorumlar (34)
1
E... O...
Az önce dürüm döner siparişi versim. Haşlama et koymuşlar gibiydi. Dönerin tadı kokusu kıvamı.vs. ile alakası bile yoktu. Döner yeme istegimi o kadar bastırdı ki bir daha ızın süre dönrr yemeyeceğim. Uludağ gibi uzmanlığı döner iskender olan bir yerden bunu yediysek gerisini düşünmek istemiyorum. Hayal kırıklığımsın
2
A... A...
mezelerinin aşırı tuzlu olduğunu kabul etmeyen müessese.
5
K H
Uludağ’ın İskenderine bayılıyoruz, ailecek ve arkadaşlarla iskender için gittiğimiz tek yer, favorimiz.
5
K H
Uludağ’ın İskenderine bayılıyoruz, ailecek ve arkadaşlarla iskender için gittiğimiz tek yer, favorimiz.
4
Z......... Z.........
Ankarada ki restoranlar gercektende cok basarili. Balik icin seceneklerin yaninda et mekanlarida var. Uludag bu isi en iyi yapanlardan. Eski mekanlardan. Herseyi cok lezzetli peynirden kebaba. Servis gayet iyi. Memnun kaldim.
1
S..... C.........
Çorbası çok basitti..Evde hızla yapılan çorbalar bin kat daha iyi.İskenderi HD iskenderinden bile kötüydü.Ekmek kadayıfını yiyemedik bile.Kötü bir tecrübe oldu okadar parasına rağmen kalite yoktu.
3
S.... A..
Şanıyla aynı başarıya sahip olmayan mekan. Meze sunumu yok, garsonlar buraya paranız yeter mi edasında. Avm de iskender yemekten farksız iskenderleriyle başarısız.
3
A.... D......
Yemekleri güzeldi ancak iskender porsiyonu çok küçük. Kebapçıda yemekten önce aparatif ikramlar mutlaka olmalı ancak gittiğiniz zaman kebap siparişiniz gelene kadar boş masada oturuyosunuz. Peynir terayağı lavaş ezme gibi aparatiflerin eksik olması hoşuma gitmedi. Bu ikramları yapan kebapçılar kadar ücreti zaten sizden alıyolar.
3
D.... K.
Ankara’nın en köklü kebapçılarındanmış. Bi porsiyon iskender ile hayatta doyulmaz bence , çok ince ve sayarak etler konulmuş sanki .Göz doyurmuyor maalesef .Ben pek beğenemedim açıkçası .
3
C........ C........
Fiyatı sürekli artmakta ve porsiyonları sürekli küçülmekte. En azından porsiyonları aynı kalsaydı. Bir porsiyonla doymak hayal olmuş, bu fiyat politikasına rağmen en ufak bir ikram servis etmemekte ısrarcılar.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım