Yükleniyor...
3.8 Puan
33 Yorum

Patile

Profesör Doktor Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2846. Sokak, Dora Park Villaları, No D2, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Pastaneler
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Neler var?
 • Kredi Kartı
 • Lunch menü var
 • Paket Servisi
 • Alkol bulunmaz.
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kapalı alan var.
 • Wi-Fi
 • Sodexo
 • Dış mekan var.
 • Klimalı
 • Tatlı ve Pasta
Yorumlar (33)
3
ş..... E....
mantı sipariş verdik üzerine baharat döküp göndermişler , sos istedik ne yazık ki iki kere telefonla aramadan ve aradan bir saat geçtikten sonra sosu getirdiler
4
T.... E........
Kahvaltıya gittik ve tıkabasa doyduk. Kahvaltı lari dolu dolu ve çeşitli. Hamurisleri kendi firinlarindan. Mekan güzel. Çaylar hemen tazeleniyor. Haftasonu kahvaltısı için mükemmel mekan
4
S... T....
Oğlumla burayı yeni keşfettik ve buraya gelmeyi çok sevdik. Özellikle börekleri harika. Fiyatlarıda ortalama bence. Evimize biraz uzak fakat gelmeye değer.
1
M A...
Kahvaltı için tercih ettiğimiz bu mekan öncelikle fiyat ürün kıyaslamasında Çayyolu ve civarındaki mekanlar ile aynı. 2 kisi için ortalama 100 tl. Kahvaltı için herşey standart spesifik bir ürünü bulunmamakta. Fakat verdiğiniz paraya daha leziz ve huzurlu kahvaltı yapabileceğiniz mekanlar var.   Kalitesiz ve seviyesiz çalışanlar yüzünden huzurunuz kaçabiliyor. İşletme sahibine fatura kesiliyor ama bence bu tür mekanların kazanmaması gerekiyor, eğer garsonlar da değişmez ise de çok uzun süre açık kalmayacağı kanaatindeyim. Standart ürünlerle huzursuz kahvaltı yapmak isteyenlere afiyet olsun..
1
M A...
Kahvaltı için tercih ettiğimiz bu mekan öncelikle fiyat ürün kıyaslamasında Çayyolu ve civarındaki mekanlar ile aynı. 2 kisi için ortalama 100 tl. Kahvaltı için herşey standart spesifik bir ürünü bulunmamakta. Fakat verdiğiniz paraya daha leziz ve huzurlu kahvaltı yapabileceğiniz mekanlar var.  
Kalitesiz ve seviyesiz çalışanlar yüzünden huzurunuz kaçabiliyor. İşletme sahibine fatura kesiliyor ama bence bu tür mekanların kazanmaması gerekiyor, eğer garsonlar da değişmez ise de çok uzun süre açık kalmayacağı kanaatindeyim. Standart ürünlerle huzursuz kahvaltı yapmak isteyenlere afiyet olsun..
5
D.... K.
Yediğim köfte gayet başarılıydı, yanında makarna ile geliyor. Çalışanlar güler yüzlü.Çok aç gittiğim için önden zeytinyağı ekmek getirip getiremeyeceklerini sordum.Hemen normalde ücretli olarak satılan iki meze getirdiler ekmekle birlikte. Çok güzel hareket.
1
A.... A...
Haftada 2-3 kez gittiğimiz bir mekandı. Kızım 2 yaşında ve bu mekanın üst katındaki oyun alanını çok seviyor. En son haftaiçi öğlen yemeği saatinde “yemek yemek için” gittik. Yukarı çıkmak istediğimizi söylediğimde işletmenin sahibi veya müdürü “yukarıya servis açamam, öğlen saatindeyiz arkadaşlarımız çok yoğun.. vs” dedi. Benim çocuğum oyun alanını istiyor olmasa ben de güzelim havada üst katta oturmam. Hiç tartışmadan sessizce mekandan ayrıldım. Bundan sonra da gitmeyi düşünmüyorum. Kötü muameleden dolayı düşük puan veriyorum aslında tatlıları ve kurabiyeleri güzel.
1
O.... T........
2 kişilik kahvaltıda, abartı değil, sayıyla 3 er tane zeytin, bir dilim salam, jambon.. bir tatlı kaşığı miktarında reçel...! Fiyat 76 tl.!! . Bu ayıptır, müşteriyle dalga geçmektir en hafif tabirle.
5
A....... A....
Bütün ürünler doğal ve kaliteli. Özel olarak mezelerini ve içli köftesini yemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyatlar da gayet uygun. Eğer çok açsanız tavuk pirzola fiyat performansta İ N A N I L M A Z.
5
A....... A....
Bütün ürünler doğal ve kaliteli. Özel olarak mezelerini ve içli köftesini yemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Fiyatlar da gayet uygun. Eğer çok açsanız tavuk pirzola fiyat performansta İ N A N I L M A Z.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım