Yükleniyor...
2.5 Puan
19 Yorum

Meşhur Dürüm Aspava

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Bangha Bandhu Şeyh Mücibirrahman Bulvarı, No 90/E, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Pide, Kebap, Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (19)
1
O.... M...
Murat koyuncu denen sahibi kadar ukala bir insan olamaz kendi orada %10 hissecidir baş masaya oturup etrafı süzmesi herkesi rahatsız ediyor kendini kaf dağlarında görüyor ama yerlerde
1
X... X...
Diğer şubelerime göre lezzetsiz yemekleri ve yan masadaki insanlar çok rahatsiz verici küfürlü vs konuşma olmasına rağmen garsonlar müdahale etmiyor.
1
M.... Y....
Normalde diğer aspavalarda ikram olarak gelen her şeye para verdik. Ramazan günü hurma tabagından bile para aldılar ve yiyeceklerin lezzeti de vasattı. Üstüne garsonların ukala tavırları da eklenince bir daha geleceğimi hiç sanmıyorum.
1
B.... B....
Patates bayat , hizmet ve kalitesine göre çok pahalı. Ssk güzel değil. Garsonlar ilgisiz. Sipariş yavas ve gerçekten ikramı baya bir eksik.
1
Ç............. D........
O kadar nötrüm ki. Bir seviyorum bir uzak durmak istiyorum. Bir gittiğimde çok ilhililer ikinci gittiğimde leş. Arkadaşlarım biri övüyor biri gömüyor. Aç değildik 1 ssk ya iki kişi bölüşmek istedik. Bir porsiyon ssk ama ikiye bölücez iki servis istiyoruz dedik tabi dediler. Fiyatları tam hatırlamıyorum ancak 1 ssk 19 tl olması lazım. Garsona 1 ssk bölüşücez dedim hesap bi geldi 1/2 porsiyon ssk yazmışlar iki tane. 19 tl vericeğimize 24 tl istediler 9.5 olması gerekirken 12 tl istendi. Lezzet ise git gide düşüyor. Hele eve sipariş verirseniz yazık yani. Yürüyerek 15-20 dakikalık yerde oturuyorum motorla geliyor ve buz gibi. Gitmeyin prim vermeyin, çok daha güzel yerler var sadece aspava ismini kullanıyor...
1
M.... E.......
Kebapcida lavasa para verilir mi? Biz verdik ! Boyle sacma bir hizmet ve hesap anlayisi olamaz. Getirdikleri adananin lavasina para alip itirazimiza kulak asmayan lezzetsiz kotu kebaplarin oldugu bir mekan. Onlarca alternatif varken gitmeyin derim.
1
A.... T.......
çalışanlar devamlı kıllık yapıyor ikrama ilk defa para alındığını gördüm bir aspavada bir keresinde çaya bile para aldılar sonra müdürle konuştuk düzelttiler hayatınızda görüp görebileceğiniz en kötü aspava diyebilirim
4
H.... K...
Çayyolunda canım aspavaya gitmek istedikçe uğradığım tek yer diyebilirim. İkramları az gibi gözükse de ana yemekler gelmeden karnınız doyuyor.
3
C.. &...
Aspava'lar genel olarak lezzetsiz oluyorlar. Buraların önceliği göz doyurmak ve bol ikram, böyle meşhur oldular zaten. Esat'da ki Aspava'lar da burası da lezzet olarak orta ve alt segment diye tanımlanabilir. Ancak buranın ikram olarak daha cimri olduğunu da belirtebiliriz Esat'da ki rakiplerine göre. Eksik olarak mantar, çiğ köfte ve yemek sonrası tatlı sayılabilir. Kaşarlı kuşbaşılı pidesinin hamurunu beğendim, ancak malzemelerin tadı hiç yok gibi bir şey. Et tatsız ve yağsız, kaşar da klasik en ucuz kaşarlardan birisi sanırım. Ancak buranın yine de hamur işi yani pide ve çeşitleri başarılı, ustaları ve kullandıkları un başarılı. O yüzden tekrar yolum düşerse pide çeşitlerini yemeye giderim ama tekrar özellikle gideceğim bir yer olmayacak.
4
Q....... Q.......
Mekan güzel ama içeri kısım ufo ısıtıcısına fazla yakın oturduğunuzda hamam vari şekilde rahatsız edebiliyor kışın. İkramları bol servis çok hızlı olmasa da ikramlar sayesinde beklerken sıkılmıyorsunuz. Kebapları lezzetli fiyatlar ise kaliteye kıyasla normal diyebiliriz hem gözünüz hem de karnınız doyarak kalkıyorsunuz mekandan.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım