Yükleniyor...
4.1 Puan
24 Yorum

Kraz CoffeeShop

Hilmi Barlas Yaşam Merkezi, Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Alacaatlı Caddesi, No 9/G-2, Yenimahalle, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Telefon 0312 2403646
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (24)
2
H......... H.........
Mekan ve yiyecekler gerçekten güzel ancak oturduğumuzda bizi karşılayan herhangi birine rastlamadım. Bir hanımefendi sonradan geldi ve herhangi bir güleryüz genç erkek garson dışında göremedim. Bir daha tercih edeceğimi düşünmüyorum.
3
S.... K....
Cumartesi akşamı canlı müzik var diye gittik. Sahnede iyi bir müzisyen vardı. Saat 20.30'da oturduk. Dolu tek masa bizimkiydi ve 2 adet dana wrap siparişi verdik. Patatesi bol, sosları güzel, eti lezzetli 2 wrap geldi ama koca mekanda dolu olan tek masa olmamıza rağmen biraz geç geldiğini düşünüyorum. Sonrasında bira siparişi verdik ama efes malt olmadığını öğrenip, sınırlı bira çeşidi olduğunu anladık. Gelen biralar da yeterince soğuk değildi. Fiyatlat ise bira hariç, yemekler bakımından Çayyolu için makul diye düşünüyorum. 50'lik carlsberg bira 22.5 TL, bir dana wrap 33 TL idi. Canlı müzik saat 23.00'e kadar sürdü. Bizden sonra gelen 2 masa daha sonra kalktı ancak biz oturmaya devam ettik. 5 adet bira siparişimize ancak biralar bittiğinde 1 küçük kase balık kraker ikram edildi. Saat 23.00'te ise çiçekli gömlekli, kel garson arkadaş kalkmamiz icin gözümüzün içine bakınca kalktık. Mekan güzel, ortam güzel, müzisyen ve yemekler iyi ama işte bir garsonun soğuk ve "hadi tek masasınız, işimiz gücümüz var naş" diye gözünüzün içine bakması huzur bozmaya yetiyor.
3
S.... K....
Cumartesi akşamı canlı müzik var diye gittik. Sahnede iyi bir müzisyen vardı. Saat 20.30'da oturduk. Dolu tek masa bizimkiydi ve 2 adet dana wrap siparişi verdik. Patatesi bol, sosları güzel, eti lezzetli 2 wrap geldi ama koca mekanda dolu olan tek masa olmamıza rağmen biraz geç geldiğini düşünüyorum. Sonrasında bira siparişi verdik ama efes malt olmadığını öğrenip, sınırlı bira çeşidi olduğunu anladık. Gelen biralar da yeterince soğuk değildi. Fiyatlat ise bira hariç, yemekler bakımından Çayyolu için makul diye düşünüyorum.
50'lik carlsberg bira 22.5 TL, bir dana wrap 33 TL idi. Canlı müzik saat 23.00'e kadar sürdü. Bizden sonra gelen 2 masa daha sonra kalktı ancak biz oturmaya devam ettik. 5 adet bira siparişimize ancak biralar bittiğinde 1 küçük kase balık kraker ikram edildi. Saat 23.00'te ise çiçekli gömlekli, kel garson arkadaş kalkmamiz icin gözümüzün içine bakınca kalktık. Mekan güzel, ortam güzel, müzisyen ve yemekler iyi ama işte bir garsonun soğuk ve "hadi tek masasınız, işimiz gücümüz var naş" diye gözünüzün içine bakması huzur bozmaya yetiyor.
1
Y..... Ö.....
Alkol alacaksanız yüklü hesap ödeyecekseniz okey ama sürekli gidip yüklü hesaplar ödeyen bir müşteri olmanıza rağmen günün birinde sipariş öncesi birer soda alabilir miyiz dediniz diye kovulmaktan beter edilebilirsiniz.


Bugün yemek yedikten sonra gittiğimiz Kraz Cafe de önce soda alalım sonra diğer siparişleri verelim dedik. Alkol almasak da tatlı-frozen ikilisi ile canlı müzik dinlemek istemiştik.

Sodalar geldikten sonraki tam 15.dakikada sipariş vermeyecekseniz canlı müzik parası almak zorundayız diye garson arkadaş geldi. Başta çok sinirlenmemiştik fakat restoran müdürünün yan masaya oturup bizi dinlemeye çalışması ters ters bakması bayağı tahrik edici oldu benim için. Günün sonunda da kalkmaya karar verdiğimizde duyduklarını yalan yanlış şunu dediniz bunu dediniz dinledim diye yalan yanlış bizi tahrik etmeye devam etti. Allahtan eşim çok sakin bir adamdır. Saçma sapan, belalı tipler olsak olsak bu muamelenin üzerine mekani dağıtıp gidilebilirdik bile.

Bir de hala savunma ve suçlama halindelerdi. Eşim daha sodamızı yarılamamıştık zaten sipariş verecektik dediğinde.

Allah akıl fikir versin. Böyle çalışanlarla bu mekanın ömrü 1-2 sene. Ben diyim. Cumartesi gecenizi sinir olup başka mekan aramakla geçirmek isterseniz gidebilirsiniz.
1
Y..... Ö.....
Alkol alacaksanız yüklü hesap ödeyecekseniz okey ama sürekli gidip yüklü hesaplar ödeyen bir müşteri olmanıza rağmen günün birinde sipariş öncesi birer soda alabilir miyiz dediniz diye kovulmaktan beter edilebilirsiniz. Bugün yemek yedikten sonra gittiğimiz Kraz Cafe de önce soda alalım sonra diğer siparişleri verelim dedik. Alkol almasak da tatlı-frozen ikilisi ile canlı müzik dinlemek istemiştik. Sodalar geldikten sonraki tam 15.dakikada sipariş vermeyecekseniz canlı müzik parası almak zorundayız diye garson arkadaş geldi. Başta çok sinirlenmemiştik fakat restoran müdürünün yan masaya oturup bizi dinlemeye çalışması ters ters bakması bayağı tahrik edici oldu benim için. Günün sonunda da kalkmaya karar verdiğimizde duyduklarını yalan yanlış şunu dediniz bunu dediniz dinledim diye yalan yanlış bizi tahrik etmeye devam etti. Allahtan eşim çok sakin bir adamdır. Saçma sapan, belalı tipler olsak olsak bu muamelenin üzerine mekani dağıtıp gidilebilirdik bile. Bir de hala savunma ve suçlama halindelerdi. Eşim daha sodamızı yarılamamıştık zaten sipariş verecektik dediğinde. Allah akıl fikir versin. Böyle çalışanlarla bu mekanın ömrü 1-2 sene. Ben diyim. Cumartesi gecenizi sinir olup başka mekan aramakla geçirmek isterseniz gidebilirsiniz.
5
M...... S.....
Mekan; konsept olarak çok hoş. Kahvaltı için gittik, sevdiğimizi farkedince, ekstra ikram olarak pişi getirdiler. Garson arkadaş çok kibar ve güleryüzlüydü. Kahvaltı lezzet olarak iyi seviyede.
4
Y................. Y.................
Ortam çok güzel alışılmış cafelerden farklı.Sakin ve huzurla kahve içmek için ideal bir mekan.Kahveleri Cortado ve Hario V60 denedik lezzetliydi.Limonlu pasta ve San sebastian cheesecake sıradandı.Kahve içmek için uğranası mekan☺️
4
B.... Ö......
Biz öğrenciler için ders çalışmak adıma gayet güzel bir mekan , fakat menü biraz pahalı , genel olarak yemekleri fena değil ama tatlıları çok güzel.
4
D.... K.
Dışardaki oturma yerleri keyifli,içerinin dekorasyonu hoş,tatlısı kahvesi güzel.1 cheesecake 1latte ,1 büyük ve 1küçük çay 35 tl civarıydı .Ayrıca alkol olması da artı .Çayyolu tarafında yaşayanlar ve denemeyenlere tavsiye ederm .Bende tekrar gideceğim .
5
N.... İ......
Dışarı kısmında saatlerimizi geçirdiğimiz yerdir kendileri. Limonlu kekinin aşığı olduğumu da belirtmem gerekir. Eğer toplu bir buluşma yapacaksanız tercih etmeniz gereken bir mekan kendileri. Tek sıkıntısı erken kapanıyor olması...
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım