Yükleniyor...
4.1 Puan
23 Yorum

Knafe Restaurant

Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, Alacaatlı Caddesi, No 16/18, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Izgara, Pide
Ortalama tutar İki kişi için : 180.00 TL
Telefon 05555001555
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Nakit Ödeme
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Fullbar
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
  • Sigara içme alanı var.
Yorumlar (23)
4
D.... O...........
Antakya Sofrasının Ankaradaki en iyi temsilcilerinden. Humus şahane, Katıklı Ekmek Güzel, Kebaplar iyi... Ancak ismini aldığı Künefe(Knafe) geliştirilebilir diye düşünüyorum. Çayyolu bölgesindeyseniz kesinlikle düşünmeden gidebilirsiniz, başka bir semtten gelecekseniz; yol koymazsa kalkın gelin, denemeye kesinlikle değer!
4
D.... O...........
Antakya Sofrasının Ankaradaki en iyi temsilcilerinden. Humus şahane, Katıklı Ekmek Güzel, Kebaplar iyi... Ancak ismini aldığı Künefe(Knafe) geliştirilebilir diye düşünüyorum.
Çayyolu bölgesindeyseniz kesinlikle düşünmeden gidebilirsiniz, başka bir semtten gelecekseniz; yol koymazsa kalkın gelin, denemeye kesinlikle değer!
3
O... K....
Rezervasyon için aradık, “şuanda rezervasyon alamıyoruz, müşterilerimiz gelince küsüyor” gibi bir cevap aldık. Biz müşteriden sayılmıyoruz sanırım.
2
K............ K............
Hiçbir yerde fiyat bulamadım. yorumlarda da fiyat eklenmemiş menüsünü ekleyebilirlerse daha iyi olacak.Bir hatay lı olarak böyle mekanların olması öutluluk verici
4
N.... N....
Evet, bizzat Antakya'da yediğiniz kebabın tadı hiçbir yerde yok, ama bence yeterince yakın bir tat yakalamışlar. Etli kemik suyu çorbasını yağlı bulabilirsiniz ama bence çok iyiydi. Kağıt kebabını da beğendim ama biraz daha et tadı isterdim açıkçası. Paket serviste çiğ köfte ve salata ikram geliyor. Onlar da iyiydiler. Servis bayağı hızlı. Getiren kurye de çok nazik biriydi.
3
S... S....
Humus fena değil. Yemekler yeteri kadar acı değil. Ama herkes yemeyeceği için anlayış gösterilebilir. Yemekler Hatay Mutfağı'na yeteri kadar benzemiyor. Bence kendi yorumlarını katmışlar. Kağıt kebabını o kadar da lezzetli bulmadım. Çiğ köfte lezzetli. Mekanı tavsiye etmem ancak Ankara'da bildiğim kadarıyla çok fazla Hatay restoranı yok. Denenebilir sizin zevkinize kalmış. Not: İskenderun doğumluyum.
2
S... S....
Humus fena değil. Yemekler yeteri kadar acı değil. Ama herkes yemeyeceği için anlayış gösterilebilir. Yemekler Hatay Mutfağı'na yeteri kadar benzemiyor. Bence kendi yorumlarını katmışlar. Kağıt kebabını o kadar da lezzetli bulmadım. Çiğ köfte lezzetli. Mekanı tavsiye etmem ancak Ankara'da bildiğim kadarıyla çok fazla Hatay restoranı yok. Denenebilir sizin zevkinize kalmış.
Not: İskenderun doğumluyum.
5
C.. B.....
Ankaradaki en güzel hatay mutfağıdır herkese tavsiye ederim ismail ustanın meşhur künefesini yemenizi öneririm yemeğinden kaliteli işçilerine kadar herşey çok güzel ve çok iyi
5
C.. B.....

Ankaradaki en güzel hatay mutfağıdır herkese tavsiye ederim ismail ustanın meşhur künefesini yemenizi öneririm yemeğinden kaliteli işçilerine kadar herşey çok güzel ve çok iyi
4
M..... M.....
Ankara'da Hatay usulü yemek yenebilecek güzel mekanlardan. Çiğköfteyi çok beğendim çok başarılıydı. Biz belen tava ve içliköfte yedik gayet güzeldi. Muhammara ve humus biraz daha geliştirilmeli bence daha iyilerini İstanbuldaki hatay usulü restoranlarda yedik. Salata olarak gavurdağı aldık fakat hiç beğenmedik çoban salata tarzındaydı sebzeler çok iri kıyılmış ve lezzetsizdi. Künefe idare ederdi. Menü biraz daha geliştirilmeli menüde hatay usulü çorbalarda olmalıydı.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım