Yükleniyor...
4.3 Puan
9 Yorum

Balıkçıköy Fahri

Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi, 2853. Cadde, No 24, Çayyolu, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 200.00 TL
Telefon 0312 2401567
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Fullbar
  • Dış mekan var.
  • Klimalı
Yorumlar (9)
4
D.... Y.......
İlgi ve lezzetler çok iyiydi. Sadece deniz börülcesini hiç beğenmedik, sanırım salamuraydı ve bu konuda bilgilendirme yapmadılar. Neyseki balık ve arasıcak olarak gelen Ahtapot ızgara güzeldi. Ortam da çok hoş ancak fiyatlar ortalamanın üzerinde. İki kişi gittik ve aşağıdakiler için 382tl hesap geldi. 5ad. Sarıkanat (232tl) 1 ahtapot/ kalamar ara sıcak 2 yeşil salata (50tl) 1 deniz börülcesi (Fiyaskoydu) 2 sade soda (14tl) 2 Küver (12tl)
5
G..... B.....
5
G..... B.....
4
C..... C........
Evet mezeler mükemmel, Ankarada yediğim en güzel atom ve en güzel karides tava burada. Ambians, servis ve ilgi mükemmel. Ancak adisyon istediğimde adisyon gelmesine karşın adisyonun bende kalamayacağını söyleyerek biraz ayıp ettiler, ben hesabı ödeyene kadar garson arkadaşın dibimden ayrılmaması da ayrı bir nezaketsizlikti. Buna rağmen garsonun %10 bahşişini bıraktık biz ayıp etmedik. Bu yüzden size yediğimiz ve içtigimiz şeylerin tadından çok fiyatları hakkında bilgi veremiyorum. Şu kadarını söyleyebilirim 5 çeşit meze (Girit ezmesi, tahinli patlıcan, atom, soslu avokado, kızarmış mantar) 1 adet karides güveç 1 bira (33 cl) ve 2 duble rakı hesap 235 TL. Size tavsiyem adisyon isteyin ve geldiğinde önce garsona kendisini biraz bekleteceğinizi söyleyin ve adisyonu dikkatlice inceleyin çünkü ben yapamadım
5
D..... E........
Kalamarına bayılıyorum
3
D.... K.
Ankara’ya taşındığımdan beri ennn sevdiğim ve en çok tercih ettiğimiz balıkçıydı.Garsonların ilgisi ,mezeler,ortam herşey benim için çok güzeldi .Ta ki son gidişime kadar :( Sanki garsonlar değişmiş , siparş odaklı olmuşlar . Balık yemeğe zorlanmış gibi hissettim ,masamız kalabalık olduğundan mezelerin sayısı zorla arttırıldı gibi geldi .Ne olduğunu anlayamadan kişi başı 150 tl verip kalktık :( Tekrar bir şans vereceğim , yorumumu da ekleyeceğim :)
4
M..... A......
Balık ve mezeler güzel, mekanda hoş bir ortam fakat ürünler gerçekten olması gerekenden çok pahalı, barbun porsiyonu 40, istavrit 27, kalamar tava 35, rakı 20, helva 15, mezeler 15 civarı...
5
T.. T..
Ankara'nın en iyi mezesi en kaliteli servisi. Sadece Ankara demek haksızlık olabilir. Gerçekten nezih, kaliteli tam bir keyif mekanı, aile ile rahatlıkla gidilebilir. Otopark sorunu yok, sigara içenler icin özel salonları var.
4
D.... Y.......
İlgi ve lezzetler çok iyiydi. Sadece deniz börülcesini hiç beğenmedik, sanırım salamuraydı ve bu konuda bilgilendirme yapmadılar. Neyseki balık ve arasıcak olarak gelen Ahtapot ızgara güzeldi.
Ortam da çok hoş ancak fiyatlar ortalamanın üzerinde.
İki kişi gittik ve aşağıdakiler için 382tl hesap geldi.

5ad. Sarıkanat (232tl)
1 ahtapot/ kalamar ara sıcak
2 yeşil salata (50tl)
1 deniz börülcesi (Fiyaskoydu)
2 sade soda (14tl)
2 Küver (12tl)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım