Yükleniyor...
3.5 Puan
6 Yorum

Zıkkım

Panora AVM, Kat 2, Oran Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı, No 182, Çankaya, Ankara
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Tatlılar
Ortalama tutar İki kişi için : 25.00 TL
Telefon 0312 4907578
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Klimalı
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (6)
5
A......... A.........
Bence bu mekan Abbas'la yarışabilecek tek mekan küçük, ayaküstü bir yer ama ürünleri çok büyük tatlar içeriyor. Panora'da tatlı ihtiyacınızı karşılamanın en lezzetli ve ucuz yolu olduğunu iddia ederim afiyet olsun
0
G....... I...
Hep önünden geçtigim Zikkim'dan ilk defa waffle yedim. Personel müthis! Aceleye getirmeden istediginiz gibi bir waffle yemeniz için hizmet veriyorlar. Waffle malzemeleri öyle alalede ve hizlica kasikla degil, özenilmis bir sunumla oldukça kalin waffle hamurunun üzerine seriliyor. Bakip geçmeyin yiyin:) Dondurmali waffle 16 tl.
2
D.... D....
Bu tarafta oturan icin kriz aninda cozum olabilir ama asla bi waffle keyfi icin tercih edilecek mekan degil.. Kotu degil ama iyi de degil..
5
A...... A.............
Panora AVM'nin 2. katinda sirin bir waffle dükkani var. Ismi "zikkim".. Günün hemen her saatinde waffleseverler burada. Yogun müsterisi olan bir yer.. Wafflenizin üstüne neler olmasini hayal ediyorsaniz size özel hazirlaniyor. Renk renk erimis çikolatalar.. Çesit çesit sekerlemeler.. Findiklar, fistiklar.. ve de illa ki taze meyveler.. En üstte ise istediginiz bir sos ile tamamlaniyor. Bir porsiyon bana kalirsa 2 kisiye yetiyor.. Hazirlanmasi 2 dakika süren bu sicacik lezzeti yemesi de pek uzun sürmüyor..
5
B...... P.....
Benim icin waffle da vazgecilmez adres. Su kadar malzeme secebilirsiniz diyen yerlerin aksine istediginiz kadar malzeme secebiliyorsunuz. Seker komasina girersem sebebi burasidir :)
4
T... Z.....
Zikkimin Kökü- ama çok lezzetli - Benim Ankara'da çok sevdigim, sahiplerinin gerek mekâni gerek menüsünü çok zevkle hazirladigi mekan. Mekan isimlerinin nane feslegen gibi ot ya da hardal gibi sos isimleriyle insanlarin istahini açmaya çalistigi bir piyasada insani tedirgin eden bir isim zikkim. Menülerinde zikkimin kökü diye çorbalari vardi diye hatirliyorum ama hem yemekler güzel hem de mekan :) Ankara'ya yolu düsenler, ugramakta fayda var.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım