Yükleniyor...
2.3 Puan
14 Yorum

Starbucks

Panora AVM, Oran Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı, No 182, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 4911701
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Gel-Al
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (14)
2
A.... D........
Kahveye laf yok ama bunaltıcı, sıkıcı bir havası var. Fazla dağınık. Bekleme süresi neden bu kadar fazla anlamak zor. Pandomim bahanesi değildir bence daha önce çok kez gittim bu şubeye hep aynı ağırlık. Tepsiler temiz özellikle.
2
G...... G......
2
G...... G......
1
S.... S....
En az 10dk bekleme suresi var. 1-2 kisi fazla istihdam etmek bu kadar zor mu? Uzun oturup calistigim icin gozlemledim. 3-4 saatte bir ancak birisi gelip ortaligi toparliyor. Masalarda yarim icecekler ve pastalar pis bir goruntu olusturuyor. En az 40-50dk da bir etrafi toparlamalari lazim. Ancak mekanin kalabakligindan mutfagi terk edemiyorlar.
1
Z..... A.......
Çalışanları çok kabaydı,suratları zaten beş karış asık,sipariş verirken bir americano ve bir latteyi iki kez tekrarlamak zorunda kaldım.Bir kahve içeyim biraz oturayım derken sinirlendiğimlr kaldım
1
Z..... A.......
Çalışanları çok kabaydı,suratları zaten beş karış asık,sipariş verirken bir americano ve bir latteyi iki kez tekrarlamak zorunda kaldım.Bir kahve içeyim biraz oturayım derken sinirlendiğimlr kaldım
2
İ..... T.....
Kahve kalitesi alışılmış Starbucks kalitesi. Ancak mekan bunaltıcı ve temiz değil. Kahveyi alıp gitmek için daha çok tercih edilesi. Oturmak için tercihimiz değil. Genel olarak düzensiz ve pis.
2
A......... A.........
Bu işletme bence Ankara'daki en pis şubeye sahip olan şubedir. Masalar dip dibe hiçbir zaman temiz değil otururken 100 kere düşünmek gerekiyor. Bir AVM'nin içinde olduğundan dolayı her zaman kalabalık işletme sahibi bunu avantaja çevirmek için balık istifi bir düzen yapmış resmen kuyrukta sakalınız uzuyor beklemekten bence diğer şubeleri tercih etmek gerekir diye düşünüyorum.
1
F.... G.......
Sigara dumanı içeriye kadar geliyor artık pratiği olmayan bu yasalar uygulanmamalı o yada bu şekilde dumanlanıyoruz her nasılsa. Cappuccino ve akımıma ikilisi ile dumanlı bir mola!
1
F.... G.......
Sigara dumanı içeriye kadar geliyor artık pratiği olmayan bu yasalar uygulanmamalı o yada bu şekilde dumanlanıyoruz her nasılsa.
Cappuccino ve akımıma ikilisi ile dumanlı bir mola!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım