Yükleniyor...
1.7 Puan
9 Yorum

Sea & Fish

Panora AVM, Kat 2, Oran Mahallesi, Turan Güneş Bulvarı, No 182, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Deniz Ürünleri
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 4908982
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Gel-Al
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (9)
1
A.... Z.....
Menüde çorba var ancak ‘sadece çorba’ alırsanız farklı, menüyle çorba alırsanız farklı veriliyor (Mustafa isimli görevli tarafından). Tuz istedim, yine Mustafa isimli görevli ‘servisin içinden çıkıyor ya’ diye tersledi. Sipariş vermeden balığı menü olarak değil tek alsak dedik, ‘siz arkaya geçip karar verin’ dedi.. Kısacası hem kasaya hem de servise bakan Mustafa isimli görevli yemeği yiyemeden her dakika azarlayarak burnumuzdan getirdi !!! PARAMIZLA REZİL OLDUK!!!
1
K... K...
Yemeklerin tadı rezalet ve 2 kişi yemek yedik birinden kıl çıktı diğerindede kokusu bozulmuş gibiydi para iadesi yapılmadı. Kesinlikle rezalet
3
E... B......
Türkiye'de balık ortalama gelir seviyesine göre pahalıdır. Balıkçıdan alıp evde pişirmeye kalksanız, kokusu ve külfeti nedeniyle kadınlar haklı olarak buna yanaşmak istemiyor. Restoranda yeseniz, bir servet ödeyerek sizi doyurmayacak bir porsiyona sahip olabiliyorsunuz. AVM'lerdeki bu tür yerlerde ise hem fiyat pahalı hem de kalite düşük. Sea&fish de bundan farklı değil. Levrek ve hamsi yedik bir daha gitmeyi düşünmüyorum. Evde yaptığımız Hamsi tava ile alakası yoktu. Yağlar gerçekten çok kötü.
4
Y.... Z...
Balık çorbası kremasız ve tadı güzel, sebzeli somon güzel, avm mekanları genelde işin fast food şeklinde faaliyet göstermelerinden dolayı, hizmet ve icraat olarak zayıf..
1
E....... C....
rezalet !  aman ha, sakin ha , bu dukkanin onunden bile gecmeyin. yedigim (en kaliteli baligimiz diye soyledigi) balik nasil bir yagda pisirilmisse, kusuyordum neredeyse. aman aman dikkat, uzak durun. 12.12.2016 tarihinde levrek siparisi.
1
E....... C....
rezalet ! 
aman ha, sakin ha , bu dukkanin onunden bile gecmeyin. yedigim (en kaliteli baligimiz diye soyledigi) balik nasil bir yagda pisirilmisse, kusuyordum neredeyse.
aman aman dikkat, uzak durun. 12.12.2016 tarihinde levrek siparisi.
1
E... B......
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Fiyatları aşırı pahalı ve kullanılan yağ inanılmaz ağır. Sanki balıklar 3 gün yağın içinde beklemiş ve yağı içine çekmiş. Bitirmeden gitmek zorunda kaldık @Demet Bozkurt
1
E... B......
Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Fiyatları aşırı pahalı ve kullanılan yağ inanılmaz ağır. Sanki balıklar 3 gün yağın içinde beklemiş ve yağı içine çekmiş. Bitirmeden gitmek zorunda kaldık
@Demet Bozkurt
2
G...... E.
Kizartma yagina dikkat!! - AVM içindeki balikçilara iliskin genel bir önyargim olmasina ragmen arada bir denemekten de geri durmam. Panora'daki Sea&Fish'te hamsi menü yedim. Balik çorbasi ikramlariydi. Oldukça memnun kaldim. Kremali ve içinde balik parçacikli lezzetli bir çorbaydi. Salata bekletilmisti fakat yenilebilir kivamdaydi. Baliga gelirsek... hamsi yedim ve sonuç facia. Öncelikle zaten hamsinin yag kazani içinde kizartilmasi sevmedigim bir sunumdur. Hele ki o yag bekletilmis ve kokusu baliga geçmisse... Miktar olarak çoklugu hiç önemli olmuyor bu durumlarda. Midemin bozulmasindan sonra bir daha bu mekanda balik yememe karari aldim ve AVM balikçilarina iliskin önyargim yeniden artti. Bu arada balik menünün fiyati kola dahil 17 liraydi.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım