Yükleniyor...
3.4 Puan
29 Yorum

Deniz Kozanlı Mantı Kahvaltı

Oğuzlar Mahallesi, Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, 1368. Sokak, No 4, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0312 2858556
Neler var?
  • Alkol bulunmaz.
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Dış mekan var.
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (29)
5
H..... Y...........
Istanbuldan geldim. Mantı için bu mekanı seçtim. Mantısı eriştesi sarması tursusu ve turta tatlısı mükemmel.. Baharatlari saymiyorum bile.. ayrıca hem hersey doğal hem de çok samimi bir aile yeri.. Hiç tereddüt etmeden dusunmenize firsat bile vermeden gelebilirsiniz. :))
1
A.... A....
Ortam güzel fakat lezzet olarak tek kelimeyle vasat! Gereksiz pahalılığı da cabası. Çalışanların güler yüzü hayal kırıklığınızı biraz olsun toparlıyor. 2. defa gidilmez
5
M.... O......
Yapılan olumsuz yorumların aksine fiyat performans olarak günümüz piyasasıyla karşılaştırınca gayet tatmin edici olan bir kahvaltı mekanı. Ürünlerin kalitesinden bunu anlamak mümkün. Aile işletmesi olmasının verdiği samimiyet ve sıcaklık da tekrar tekrar ziyaret edilesi kılan güzel bir sebep. Sevgiler.
2
H.... B.....
Sıcak samimi bir ortam olmasının yanında fiyatları çok fazla ve gereksizdi fiyatla ilgili hiç bilgi olmaması kasada şok yaşamamıza sebep oldu ortalama bir serpme kahvaltı için çok fazlaydı tekrar tercih edilmez
3
S.... K....
Ortam sıcak, anladığım kadarıyla anne - kız işletiyor. Sıcacıklar, misafirlerine ilgi ve alakaları her işletmeye örnek olmali. Restoranın ortamı ise antika objelerden oluşan, sıcak bir ortam. Bir tarafı sedir olan koltuklar var, diğer oturma alanı da ahşap malzemeden gayet rahat ve yöresel duruyor. Yemeklerinden bolu mantısı güzel fakat 27 TL etmediğini düşünüyorum. Zira muska şeklinde büyük mantıların içinde kıyma miktarı oldukça az. Böyle olunca da mantıdan ziyade kıymalı makarna yer gibi hissediyorsunuz. Yoğurt ve salça ayriyetten masaya getiriliyor. Ancak yoğurt sade sekilde sunulup, ayrıca dövülmüş sarimsak geliyor. Sarımsağın özü yoğurda gecmedigi için pek lezzetli olmuyor. Bunun yerine sarımsaklı yoğurt ve sade yoğurt ayrıca sunulabilir. Salça sosunda ise yağını biraz az buldum. Turşu sunuyorlar ikram olarak. Hazır turşu olması ortamın yöresel tavrına pek uymasa da fena değil. Sirkesi fazla bir hazır turşu. Buna dikkat edilebilir. Bir de Bolu'ya özgü keş cevizli erişte makarna var. Tatmadık ama keş denen yiyeceği masaya "mantıya katıp tadarsınız" diyerek getirmelerini çok zarif buldum. Gelip denenebilir, pişman olmazsınız. En çok neyi sevdim? Duvarda yazan "Mutfakta kadınlar, tabakta mantı var." Kadın emekçilere sevgiler, ellerine sağlık.
3
S.... K....
Ortam sıcak, anladığım kadarıyla anne - kız işletiyor. Sıcacıklar, misafirlerine ilgi ve alakaları her işletmeye örnek olmali. Restoranın ortamı ise antika objelerden oluşan, sıcak bir ortam. Bir tarafı sedir olan koltuklar var, diğer oturma alanı da ahşap malzemeden gayet rahat ve yöresel duruyor.
Yemeklerinden bolu mantısı güzel fakat 27 TL etmediğini düşünüyorum. Zira muska şeklinde büyük mantıların içinde kıyma miktarı oldukça az. Böyle olunca da mantıdan ziyade kıymalı makarna yer gibi hissediyorsunuz.
Yoğurt ve salça ayriyetten masaya getiriliyor. Ancak yoğurt sade sekilde sunulup, ayrıca dövülmüş sarimsak geliyor. Sarımsağın özü yoğurda gecmedigi için pek lezzetli olmuyor. Bunun yerine sarımsaklı yoğurt ve sade yoğurt ayrıca sunulabilir. Salça sosunda ise yağını biraz az buldum.
Turşu sunuyorlar ikram olarak. Hazır turşu olması ortamın yöresel tavrına pek uymasa da fena değil. Sirkesi fazla bir hazır turşu. Buna dikkat edilebilir.
Bir de Bolu'ya özgü keş cevizli erişte makarna var. Tatmadık ama keş denen yiyeceği masaya "mantıya katıp tadarsınız" diyerek getirmelerini çok zarif buldum.
Gelip denenebilir, pişman olmazsınız.
En çok neyi sevdim? Duvarda yazan "Mutfakta kadınlar, tabakta mantı var." Kadın emekçilere sevgiler, ellerine sağlık.
1
Y.... Y....
Aşırı ve gereksiz pahalı.Kahvaltı az ve sıradan var olan tek şey samimiyetmiş.Samimiyeti de bu kadar pahalı yapacak kadar kaybetmediğimizi umuyorum.Daha uyguna daha güzel kahvaltı yaptığımız yerler var.Hiç öyle gökdelenler arasında kalan şirin minik yer falan değil.Balgat ta iki katlı evlerin arasında bir yer.Tekrar tercih etmem.
5
A............. A.............
Mekanın ambiyansı çok güzel. Sessiz sakin mutlu bir kahvaltı için ilk adres oldu bizim için. Hizmetinden ve Bolu bey kahvaltısından oldukça memnun kaldık
3
M.... M....
Mantısı sıradan ve porsiyonu aşırı az.. tamam dişinizin kavuğuna bile yetmeyebilir. Fiyat da porsiyona göre abartılı. Güzel olan tek şey mekan..
1
G............. G.............
Kahvaltı kesinlikle parasını hak etmiyor. Her şey çok az ve gerçekten kahvaltı bile denmez. Oradan doyup kalkmak için herhalde en az 200 tlyi gözden çıkartmak gerekiyor. Bir daha asla gitmeyeceğim bir mekan. O kadar verdiğim paranın hepsi çöp!
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım