Yükleniyor...
3.6 Puan
36 Yorum

Bolu Mangal Keyfi

Oğuzlar Mahallesi, Ceyhun Atıf Kansu Caddesi, No 72, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Izgara
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 2875287
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Akşam yemeği uygun.
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (36)
5
A....... A.......
tek başına yarım kilo köfte yiyebilen bir insanım. o yüzden Ankarada favori mekanlarımdan biridir. neyi nasıl istediyseniz o şekilde yaparlar. bence şahane bir müessese.
4
O... S........
Bolu mangal isimli restaurantların güzel bir örneği, salata ve ikramları bol, mangal köfte ve tavuk çeşitleri başarılı. Tek beğenmediğim şey sucuk, hem pahalı hem de marketten alınan ucuz sucuklar gibi tatsız. Ayrıca haftasonları yer bulmak zor olabiliyor.
2
T..... ı.....
Etler lezzetli fakat servis çok zayıf, meze yok denecek kadar az bir de fiyatları yükseltmişler. Civardaki diğer kebapçılara gitmenizi tavsiye ederim.
5
S........ G....
Aslında Keçiören'deki yerine gittik ama aynı derecede güzel olacağını düşünüyorum. Temizlik ve iç dekorasyon oldukça iyiydi. ( porsiyonu 250'şer gram) bir pirzola, bir acılı köfte, bir de et çöp şiş aldık, yanında közlenmiş biber, domates, sarımsak ve acılı ezme ikramdı(salata yok), taze ekmeği, ayranı ve 2 su ile toplam 90 TL ödedik. Etler 80 TL idi. Tadı gayet iyiydi fakat pirzola biraz kalın olduğu için orta kısmı tam pişmemiş geldi ama yenebilecek durumdaydı, sıkıntı görmedik. Köfte ve pirzola sade geldi ama çöp şişin altındaki minik bazlama ekmeği çok hoştu. (ayran 1 litre). Yeni menüyü paylaştım
4
E... Y.
Misafirlerimi de götürdüğüm bir yer. Eskiden çok daha uygundu şimdi biraz daha pahalı geliyor. Kaşarlı köfteleri çok güzel, kaburga da çok güzel ama onun fiyatı abartı geldiği için genelde tadımlık alıyoruz. Acılı ve normal köfteleri de gayet lezzetli. Döner Ankara'nın en iyisi olmasa da yenileblir. Tavuk şişinde but eti kullanıyor, diğer türlüsünün bence tadı tuzu olmuyor.  Kişi başı 30 TL civarında çıkabilirsiniz şu aralar. Salatası ücretli ama güzelce. En son getirdikleri karanfilli şekeri de çok severim satılsa alıcam.  Fiyat performans olarak gayet mantıklı bir yer. Not: son gittiğimde salatadan küçük bir böcek çıktı. Salatanın ücretini almadılar fakat nedense bir daha gitmek istemiyorum. Bir defa çıkması insanı soğutuyor.
4
E... Y.
Misafirlerimi de götürdüğüm bir yer. Eskiden çok daha uygundu şimdi biraz daha pahalı geliyor. Kaşarlı köfteleri çok güzel, kaburga da çok güzel ama onun fiyatı abartı geldiği için genelde tadımlık alıyoruz. Acılı ve normal köfteleri de gayet lezzetli. Döner Ankara'nın en iyisi olmasa da yenileblir. Tavuk şişinde but eti kullanıyor, diğer türlüsünün bence tadı tuzu olmuyor. 
Kişi başı 30 TL civarında çıkabilirsiniz şu aralar. Salatası ücretli ama güzelce. En son getirdikleri karanfilli şekeri de çok severim satılsa alıcam. 
Fiyat performans olarak gayet mantıklı bir yer.

Not: son gittiğimde salatadan küçük bir böcek çıktı. Salatanın ücretini almadılar fakat nedense bir daha gitmek istemiyorum. Bir defa çıkması insanı soğutuyor.
4
S.... E...
4 kişi 1 kg köfteyi bitiremedik. Közlenmil sarmısakları harika !! İftar saatinde gittik tabi full du. Rezervasyonsuz almıyorlar. Bu kalabalığa rağmen servis yavaş değildi.
5
M........... M...........
Son derece temiz guzel ve keyifli bir mekan. 5 kisi 1 kilo kofte ve yarim kilo sucuk ile guzel doyduk, 130 tl hesap. Icecek dahil. Tavsiye edilir. Hizli ve kaliteli hizmet.
1
İ.... A.....
Az önce Armada Via Flat'teki yeni açılan şubesinden 1 porsiyon köfte sipariş verdim. Ürün geldiğinde içleri kıpkırmızı pişmemişti. Bunu ilettim, geri almalarını ve yerine yenisini talep ettiğimi söyledim, arkadaş gelip aldı; fakat yeni ürün gelmemişti. Şubeyi geri aradığımda ise, oldukça kaba bir üslupla "Ne istiyorsunuz bizden yani?" diyerek ürüne baktıktan sonra yenisini gönderebileceklerini belirttiler. Ben de teşekkür ederek para iadesi istedim. Hayatta da bir daha Bolu Mangal Keyfinden söylemem!
2
O....... Y......
Iftar için gittik hic memnun kalmadık. Ezan okunduğunda masaya mezeler bile konmamisti. Dışarı ekstra masa atip herkesle içice yemek yedirdiler. Sakin zamanlarda gidilir.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım