Yükleniyor...
5
F........ F........
İçeri girer girmez tatlıların güzel kokusuyla karşılaşıyorsunuz. Bahçesi çok güzeldi. Menüsü yok, girişteki tezgahtan poğaça ve tatlıları seçebiliyorsunuz. Patatesli poğaçaları kıyır kıyır ve çok lezzetliydi. İki çeşit cheesecake denedik, ikisinin de porsiyonu kocamandı ve çok lezzetlilerdi. Bir cheesecake iki kişi paylaşılabilecek kadar büyüktü. Fiyata pahalı diyenler olmuş ama bu porsiyon tatlılar İstanbul’a kıyaslayınca uygun bile diyebilirim (19,50₺).
Turta Home Cafe adlı işletmedeki diğer yorumlar (130)
5
L..... Ş.....
Ümitköyde küçük şık ve ambiansı çok tatlı bir mekan. Pastaları çok güzel hepsi birbirinden lezzetli kesinlikle tavsiye ediyorum gitmenizi.
5
R.... T....
5
R.... T....
4
M... Ö.....
Mekanın çok şirin olduğunu belirterek sözlerime başlayayım. Bir çilekli cheesecake yedim, bir americano bir de su içtim. 40 lira hesap ödedim. Cheesecake biraz pahalı diyebilirim. Ama lezzetsiz de değil. Şahsen cheesecake sevmeyen biri olarak tadını ... Devamını oku
3
E...... E......
Visneli cheesecake yedim oldukca lezzetliydi sadece buna puan versem 4.5 alirdi ancak servis oldukca kotu. Genelde cok takilmam ama buradaki personel ilgisizligi cok ciddi boyutlarda. Bu sorun giderildigi taktirde Ankara’da rakipsizligini surdurur.
Tümünü gör