Yükleniyor...
4
M... Ö.....
Mekanın çok şirin olduğunu belirterek sözlerime başlayayım. Bir çilekli cheesecake yedim, bir americano bir de su içtim. 40 lira hesap ödedim. Cheesecake biraz pahalı diyebilirim. Ama lezzetsiz de değil. Şahsen cheesecake sevmeyen biri olarak tadını gayet iyi buldum. Kız arkadaşım da kendi yediği balkabaklı cheesecakei oldukça başarılı buldu. Haftada bir tatlınızı yiyip, kahvenizi içip hoş bir sohbet etmek için gitmeye değer bir yer olduğunu kesinlikle söyleyebilirim. Pazar günü gittiğim için mekan epey doluydu. Bahçede ve üst katta yer bulmak biraz zordu. Arada kalan bir masada oturduğum için mekandan tam verim alamadığımı söyleyebilirim. Yolum Ümitköy taraflarına tekrar düştüğü takdirde bir kez daha ziyaret edip, bir pencere kenarında uzun saatler boyu oturmayı isterim.
Turta Home Cafe adlı işletmedeki diğer yorumlar (130)
5
L..... Ş.....
Ümitköyde küçük şık ve ambiansı çok tatlı bir mekan. Pastaları çok güzel hepsi birbirinden lezzetli kesinlikle tavsiye ediyorum gitmenizi.
5
R.... T....
5
R.... T....
4
M... Ö.....
Mekanın çok şirin olduğunu belirterek sözlerime başlayayım. Bir çilekli cheesecake yedim, bir americano bir de su içtim. 40 lira hesap ödedim. Cheesecake biraz pahalı diyebilirim. Ama lezzetsiz de değil. Şahsen cheesecake sevmeyen biri olarak tadını ... Devamını oku
3
E...... E......
Visneli cheesecake yedim oldukca lezzetliydi sadece buna puan versem 4.5 alirdi ancak servis oldukca kotu. Genelde cok takilmam ama buradaki personel ilgisizligi cok ciddi boyutlarda. Bu sorun giderildigi taktirde Ankara’da rakipsizligini surdurur.
Tümünü gör