Yükleniyor...
3.7 Puan
6 Yorum

Sofa Cafe Restaurant Yorumlar

Mutlukent Mahallesi, 1948.Sokak, Mutlu Köy Sitesi, No 13, Çankaya, Ankara
4
Ü....... Ç.......
Ulaşımı arabayla kolay. Otopark için önceden haber vermek gerekiyor yoksa otopark kapısı açılmıyor malesef. Biz arkadaşımla iki kisilik serpme kahvaltı denedik. Arkadaşım 5/3 verdi. Çay sınırsız ve güzeldi. Sıcaklar kaliteli ve yeterli. Müzik zevkini beğendik. Kasım ayında biraz soğuktu biraz üşüdük... Devamını oku
5
N.... İ......
Öğlen daimi müşterisi olduk diyebilirim. Açık büfesi çok çeşitli ve lezzetli. Müşterilere karşı da sıcakkanlı ve güler yüzlüler. Tam not!
3
B..... B.....
Kahvaltısı gayet güzel doymamak imkansız!! Serpme kahvaltısında ((Peynir tabağı , böreği, gözlemesi, menemeni ,sucuklu yumurtası, balı ,kaymagı ,tereyağı ,pişisi ,zeytini güzel değil , ev yapımı reçelleri,portakal suyu, ekmek çeşitleri simit dahil bulunmaktadır))
Fiyatı 30tl
Fakat Kahvaltısı... Devamını oku
3
B..... B.....
Kahvaltısı gayet güzel doymamak imkansız!! Serpme kahvaltısında ((Peynir tabağı , böreği, gözlemesi, menemeni ,sucuklu yumurtası, balı ,kaymagı ,tereyağı ,pişisi ,zeytini güzel değil , ev yapımı reçelleri,portakal suyu, ekmek çeşitleri simit dahil bulunmaktadır)) Fiyatı 30tl Fakat Kahvaltısı güzel o... Devamını oku
3
S..... B.......
Serpme kahvaltısı Serpme değil doldurmaydi. Ne börek ne salam sucuk ne çörek hicbirsey yoktu. Üstelik bence aşırı pahalı. 2 Serpme kahvaltı 60 tl. Ama konumu ve arka bahçeden çıkılan sokaklar çok güzel. . Cafeyle ilgisi yok ama.
4
G...... B..
Ev yemekleri yapam, butik ve tatlı bir mekan. Arka bahçesi çok güzel. Ayrıca zeytinyağlıları da pek lezzetli. Ailecek gidilecek, hoşça vakit geçirelecek bir yer.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :