Yükleniyor...
3.7 Puan
6 Yorum

Sofa Cafe Restaurant

Mutlukent Mahallesi, 1948.Sokak, Mutlu Köy Sitesi, No 13, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0312 2350605
Neler var?
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
  • Setcard
  • Ticket
  • Multinet
Yorumlar (6)
4
Ü....... Ç.......
Ulaşımı arabayla kolay. Otopark için önceden haber vermek gerekiyor yoksa otopark kapısı açılmıyor malesef. Biz arkadaşımla iki kisilik serpme kahvaltı denedik. Arkadaşım 5/3 verdi. Çay sınırsız ve güzeldi. Sıcaklar kaliteli ve yeterli. Müzik zevkini beğendik. Kasım ayında biraz soğuktu biraz üşüdük ama ilk müşteri olduğumuz için olabilir. Haftaici saat 10 a doğru açıyorlar sanırım. Kahvaltı için sakin ve hoş bir mekan. Kahvaltıda portakal suyu bile var :) çalışanlar sıcakkanlı ve ilgili. Tavsiye ederim
5
N.... İ......
Öğlen daimi müşterisi olduk diyebilirim. Açık büfesi çok çeşitli ve lezzetli. Müşterilere karşı da sıcakkanlı ve güler yüzlüler. Tam not!
3
B..... B.....
Kahvaltısı gayet güzel doymamak imkansız!! Serpme kahvaltısında ((Peynir tabağı , böreği, gözlemesi, menemeni ,sucuklu yumurtası, balı ,kaymagı ,tereyağı ,pişisi ,zeytini güzel değil , ev yapımı reçelleri,portakal suyu, ekmek çeşitleri simit dahil bulunmaktadır))
Fiyatı 30tl
Fakat Kahvaltısı güzel olmakla birlikte sırf ÇAYI İÇİN GİDİLMEZ
Bi ÇAY bu kadar kötü olamaz!!
3
B..... B.....
Kahvaltısı gayet güzel doymamak imkansız!! Serpme kahvaltısında ((Peynir tabağı , böreği, gözlemesi, menemeni ,sucuklu yumurtası, balı ,kaymagı ,tereyağı ,pişisi ,zeytini güzel değil , ev yapımı reçelleri,portakal suyu, ekmek çeşitleri simit dahil bulunmaktadır)) Fiyatı 30tl Fakat Kahvaltısı güzel olmakla birlikte sırf ÇAYI İÇİN GİDİLMEZ Bi ÇAY bu kadar kötü olamaz!!
3
S..... B.......
Serpme kahvaltısı Serpme değil doldurmaydi. Ne börek ne salam sucuk ne çörek hicbirsey yoktu. Üstelik bence aşırı pahalı. 2 Serpme kahvaltı 60 tl. Ama konumu ve arka bahçeden çıkılan sokaklar çok güzel. . Cafeyle ilgisi yok ama.
4
G...... B..
Ev yemekleri yapam, butik ve tatlı bir mekan. Arka bahçesi çok güzel. Ayrıca zeytinyağlıları da pek lezzetli. Ailecek gidilecek, hoşça vakit geçirelecek bir yer.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım