Yükleniyor...
4.2 Puan
5 Yorum

Melek Cafem

Mutlukent Mahallesi, 1944. cadde, 1946. Sokak, No 16, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Restoran ve Kafe, Türk
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Telefon 0312 2350502
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunur.
  • Kahvaltı
  • Fullbar
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (5)
4
Z........ Z........
Sahipleri çok güler yüzlü ve tatlılar.Mekan da çok tatlı küçük samimi bir yer.Ciğerleri çok güzel ben ciğer sevmeyen biri olarak bile yedim severek .Tavukları da çok güzel.Bir de mezelerini söylemeden geçemeyeceğim onlar da bir hayki güzel .Ayrıca gittiğinizde tabletten ortamın şarkılarını siz seçebiliyorsunuz.Keyifli bir akşam ,gece geçirmek isteyenler için güzel bir seçenek.
4
S................ S................
Menü her zaman alışık olduğunuz şekilde bir sürü yemek çeşitleriyle dolup taşmamış. Daha butik bir menü hazırlanmış. Diğer siparişleriniz bir gün önceden ya da 1 saat önceden haber vermeniz koşulu ile hazırlanıyor. Örneğin hanımların gün toplantıları, doğum günleri için sizin istediğiniz özel menüler hazırlanıp misafirlerinize sunuluyor. Yeşillikler içinde ki bahçede mangal keyfi yapma imkanı da var. -----25 Jun, 2014----- Ümitköy Galeria arkasindaki Melek CafeM dogum günü vs kutlamalar için tercih edilebilr.Isletmecileri Melek hanim ve Nedim bey çok ilgili ve güler yüzlü. -----04 Sep, 2013----- Bu gün arkadaslarimla beraber çok hos bir mekan kesfettik. Ümitköy Galeria arkasinda butik bir cafe. "Siz siparis verin biz yapalim " slogani bu cafe için söylenmis gibi. Bir gün önceden siparis verirseniz dogum günü, hanimlarin gün toplantilari vb. günlerde özel menüler olusturuyorlarmis. Daha ne olsun ...
3
S................ S................
Menü her zaman alışık olduğunuz şekilde bir sürü yemek çeşitleriyle dolup taşmamış. Daha butik bir menü hazırlanmış. Diğer siparişleriniz bir gün önceden ya da 1 saat önceden haber vermeniz koşulu ile hazırlanıyor. Örneğin hanımların gün toplantıları, doğum günleri için sizin istediğiniz özel menüler hazırlanıp misafirlerinize sunuluyor. Yeşillikler içinde ki bahçede mangal keyfi yapma imkanı da var.


-----25 Jun, 2014-----

Ümitköy Galeria arkasindaki Melek CafeM dogum günü vs kutlamalar için tercih edilebilr.Isletmecileri Melek hanim ve Nedim bey çok ilgili ve güler yüzlü.


-----04 Sep, 2013-----

Bu gün arkadaslarimla beraber çok hos bir mekan kesfettik. Ümitköy Galeria arkasinda butik bir cafe. "Siz siparis verin biz yapalim " slogani bu cafe için söylenmis gibi. Bir gün önceden siparis verirseniz dogum günü, hanimlarin gün toplantilari vb. günlerde özel menüler olusturuyorlarmis. Daha ne olsun ...
5
M.... D.......
Dogum günü ve her türlü özel günlerinizde ister sizin seçeceginiz menüyü, ister birlikte hazirlayacagimiz menüyü biz hazirlayalim, siz özel gününüzün keyfini yasayin. Ayrica tüm özel gün ve etkinliklerinizi MelekCafeM de birlikte düzenleyebiliriz. Kahvalti, aksam yemegi, özel davetler ve özel günlerinizi, grup yemeklerinizi sizin seçeceginiz menü ile MelekCafeM'in hos ve huzurlu ortaminda gerçeklestirebiliriz. Yesillikler içinde ve huzurlu bahçemizde Mangal Keyfi de bir baskadir.. :) -----05 Sep, 2013----- Melek CafeM huzurlu bahçesi ve kapali iç mekani, hizli ve profesyonel mutfagiyla toplu yemekler ve özel organizasyonlar için de ideal bir alternatiftir. Hazir fiks mönülerin yani sira organizasyona özel mönülerin de tasarlanabilecegi Melek CafeM lezzeti ve iyi hizmeti ile bütünlestirerek sunmaktadir. Arkadas ve akraba günlerinizi, bulusmalarinizi,is toplantilarinizi, grup yemeklerinizi, özel kutlamalarinizi, partilerinizi, dogum günlerinizi ve daha fazlasini Melek Cafem ambiyansinda yasayabilirsiniz… Kisaca bir araya gelmek istediginiz her zaman.. Hizmetinizdeyiz.. :) Özel günlerde ,toplantilarda , davetler de yapilan salatalara örnekler... :)
5
M.... D.......
Dogum günü ve her türlü özel günlerinizde ister sizin seçeceginiz menüyü, ister birlikte hazirlayacagimiz menüyü biz hazirlayalim, siz özel gününüzün keyfini yasayin. Ayrica tüm özel gün ve etkinliklerinizi MelekCafeM de birlikte düzenleyebiliriz. Kahvalti, aksam yemegi, özel davetler ve özel günlerinizi, grup yemeklerinizi sizin seçeceginiz menü ile MelekCafeM'in hos ve huzurlu ortaminda gerçeklestirebiliriz. Yesillikler içinde ve huzurlu bahçemizde Mangal Keyfi de bir baskadir.. :)


-----05 Sep, 2013-----

Melek CafeM huzurlu bahçesi ve kapali iç mekani, hizli ve profesyonel mutfagiyla toplu yemekler ve özel organizasyonlar için de ideal bir alternatiftir. Hazir fiks mönülerin yani sira organizasyona özel mönülerin de tasarlanabilecegi Melek CafeM lezzeti ve iyi hizmeti ile bütünlestirerek sunmaktadir.

Arkadas ve akraba günlerinizi, bulusmalarinizi,is toplantilarinizi, grup yemeklerinizi, özel kutlamalarinizi, partilerinizi, dogum günlerinizi ve daha fazlasini Melek Cafem ambiyansinda yasayabilirsiniz…

Kisaca bir araya gelmek istediginiz her zaman..
Hizmetinizdeyiz.. :)

Özel günlerde ,toplantilarda , davetler de yapilan salatalara örnekler... :)
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım