Yükleniyor...
2.3 Puan
12 Yorum

Cassetta Cafe & Pub

Mutlukent Mahallesi, 2432. Cadde, 1946. Sokak, No 2, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Bar-Food, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0312 2357535
Neler var?
 • Akşam yemeği uygun.
 • Kahvaltı
 • Lunch menü var
 • Alkol bulunur.
 • Kredi Kartı
 • Canlı müzik
 • Dış mekan var.
 • Wi-Fi
 • Fullbar
 • Klimalı
 • Gece hayatı
Yorumlar (12)
1
A............ A............
1
A............ A............
2
A....... A.......
ortam olarak beğendiğim bir yer. ancak lezzet (içecekler de dahil) olarak geliştirilmeli. canlı müzik de bir değişik geldi. belki bana hitap etmedi. şirin bir yer. umarım bir şeyler güzelleşir ve buraya rahatça gidebilirim.
2
A.. K......
Menü yanlış. Kokteyllerin tadı da kötü. Açıkçası buraso yerine iki yandaki meyhaneye gidin. Baattinin de kokteylleri güzel denemenizi öneririm.
1
I..... I.....
Tek kelimeyle rezalet.Garsonlar ve muamele gercekten cok kotu.Her sey cok yavas isliyor.Canli muzik daha cok gurultu kirliligi seklinde.Atmosfer falan da kurtarmiyor neresinden bakarsaniz bakın kötü mekan,özellikle özel gün kutlamak icin kesinlikle tercih etmeyin.
1
Ç............. D........
Servis ve muamele cok kotu. Garsonlar kesinlikle ilgilenmiyor. Canli muzik gercekten bir felaket. Daha cok bir gurultu kirliligi. Mekan bir tek atmosfer olarak iyi. Geri kalan hersey cok kotu
3
E... P....
Seneler önce maç izleye gitmiştim. FB - GS derbisiydi, maçın heyecanından mekanın nasıl olduğunu hiç umursamadım. Bu sefer gittiğimde çok tenhaydı. Fazla zaman geçirmedik ama genel olarak mekana ısınamadım.
4
E... E...
Ankara’da Ümitköyde ilk defa geldiğim yer. Fiyatlar İstanbul’a oranla epey uygun. Ben 50’lik fıçı bira içtim.(12.5₺) Şarkılar güzeldi. Tuvalet fena değildi. Akşam canlı müzik keyifliydi. Bir daha gelirim.
1
L..... B....
Sarhoş bir müşteri sahneye şampanya gönderiyor ve sahneye çıkıp mikrofonu eline alıp şarkılar söylemeye çalışıyor.. Sonra kimse alkışlamadığı İçin sahnede müşterilere dönüp mikrofon elinde "" mal mal bakıyorsunuz, hiç mi bir şey anlamıyorsunuz"" diyor ve sanatçı ve mekan sahibi buna göz yumuyor... Daha fenası siz bu duruma itiraz edip mal olmadığınızı söylüyorsunuz ve sanatçı o benim bilmem kaç yıl öncesinden tanıdığım bir işletmeciniz tanıdığı sahneye alamayacağım biri değil diyebiliyor. Yani casettaya gidiyorsanız bozuk patates eşliğinde mekanın sahnesinden hakarete maruz kalabilir bunun İçin de para ödersiniz... Veya bir şampanya ile bütün müşterilere mal diyebilirsiniz, mekan zaten göz yumacaktır....
1
I.. G....
Çok kötü bir yer!! Bozuk alkol satıyorlar. Kokteyllere neredeyse hiç alkol koymuyorlar. Tatlıları berbat. Garsonlar kaba ve ilgisiz. Ayrıca fiyatlar yine de yüksek. Birkaç kez gittim ve giderek daha çok bozuyorlar. Dışardaki atmosfer daha iyi ama üst kat berbat, havasız, Müzikler çok kötü ve çok yüksek çalıyorlar, masalar ve sandalyeler pis... Tek kelimeyle berbat. 1 Yıldız bile haketmez. Kesinlikle tavsiye etmem.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım