Yükleniyor...
2.6 Puan
53 Yorum

Cafe Bi Kavanoz

Mutlukent Mahallesi, 1944. Cadde, 1950. Sokak, No 8, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Pastaneler, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0312 2363607
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (53)
5
S.... E....
Pahalı kahvaltılarının yanı sıra verdiğin paraya kesinlikle değmeyen binbir ricayla gelen az sayıda kahvaltı çeşidi ,çiğ pişileri, ve müşteriye gösterdiği alakasızlıkla ek olarak sürekli ezberletilmiş gibi ısrarla “müdürümüzün emri”cümlesiyle müşterileri başından savan kesinlikle GİDİLMEMESİ gereken bir mekan verilen puanları tamamı butik kafe severlerin mekana verdikleri puanlar
5
I... I...
Koronavirüs için alınan önlemler idare eder masalar yine de birbirine biraz yakındı ama bahçe zaten küçük masalar da ancak bu kadar uzak olabilirdi, personel cidden ilgiliydi, ben menemen almıştım ama çok beğenmedim. Türk kahvesini damla sakızlı istemiştim yanında cidden damla sakızı getirdiler bu yüzden bayıldım, samimi bir ortamı vardı çok sevdim mekanı
1
N.. K....
Kahvaltıya nerede ise sertifika ile ekmek verilen yer sakın bir şey isteme gibi bir lüksünüz olmasın kısacası vaktinizi emeğinizi heba etmeyiniz sakınnnnn
1
Z..... K.......
Berbat bir yer kesinlikle gitmeyin, kahvaltıya kişi başı 50 tl alıp neredeyse hiçbir şey getirmiyorlar bir şey isteyince de gelmesi dakikalar sürüyor. Tam bir kazıkçı mekan, umarım yolunuz düşmez.
1
M..... M.....
‘Blogger kazıklama kafe’ kahvaltı için gittim. Kişi başı 48 tl ödedim. Kahvaltıda ne mi var hiçbir şey çok zayıf. Çayyolu’nda birçok mekana gittim şunu açıklıkla söyleyebilirim ki butik bir kazıkhane :) bireysel girişimi desteklerim ama açgözlü kazıkçıları değil :)
4
Ç...... G....
Fotografa ek olarak pişi, yumurta ve pankek geliyor. Ortam çok güzel. Keyifli bir pazar kahvaltısı için öneririm. Çalışanlar da gayet nazik ve ilgililerdi. Fiyat biraz pahalı, kişi başı 40 küsür, 50'ye yakındı.
1
E........... E...........
Pazar günü kahvaltı için gittiğimize davranışlarından dolayı bin pişman olduğumuz yer. Arkadaşımızın doğumgünü olması sebebiyle pasta alıp gittik.Fakat kapıda pastayı servis edemiceklerini prensip meselesi olarak dışardan gelen pastayı kabul etmediklerini söylediler.Kendilerini pastaneci olarak gören ilginç bir mekan. Hayır servislik doğumgünü için kesilecek bir pastaları bile yokken kendilerini “ funda pastanesine başka pasta ile gitseniz onlarda kesmez” diyebilecek kadar pastaneci olarak görmeleri de ayrı bir ironiydi.İnşallah tavırlarını ve davranışlarının farkına varıp düzeltmeye çaba gösterirler.
1
M.... M....
Arkadaşlar bügün kahvaltı yaptık ve maalesef verilen serpme kahvaltıyla ücretin alakası yoktu. Yani hakketmediler.  aşırı pahalıydı  1 kişi için istenilen serpme kahvaltı 43 lira.  ama yediğimiz şeyler 43 Lira değilde 13 Lira hadi ekonomik kriz var 23 Lira edebilirdi kişi başı. 1-2 yıl bıuraya ceza veriyorum bir kaç yıl içinde  tekrar buraya gidip husisi bakmam nasip olur inşallah. umarım değişir. sonuçta ekmek parası ordaki çalışanların.
1
B... K...
Pazar günü rezervasyon yaptırmış olmamıza rağmen kalabalık bir grup olarak geldiğimizde bizim yerimize başka bir masa aldığını söyleyerek bize yardımcı olamayacaklarını söylediler. Biz grupça şok olup kendimizi ifade etmeye çalıştık ama o kadar sert bir tavırla yaklaştırdılar ki en son şuraya bir sandalye atarız diyerek saçma bir tavırla yaklaştılar. Belki kahvaltıları güzel olabilir ama tavırları o kadar saçma ve saygısızcaydı ki gitmenizi hiç önermem.
4
D.... D....
Güler yüzlü sevgi dolu karsılamasıyla yemekleri ve sunumuyla çok güzel bir yer sosyete mantısını tavsiye ediyorum çok lezertliydi . Teşekkür ederiz :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım