Yükleniyor...
1
Q........ Q........
Bir yıldızı bile hak ediyor mu fikrim yok. İçeri girip baktık, 3kadın güzel bir gece geçirmek için dışarı çıkmışız kafa dağıtacağız. Basık ve yemek kokulu ortam hoşumuza gitmedi teşekkür ederiz diyip çıktık. Fakat arkamızdan çok ağır hakaretlerle”burası müze değil girdiyseniz bakıp çıkamazsınız, bir daha bu mekanın önünden geçmeyin bakıp çıkacak müşteriye ihtiyacım yok”diye bağıran mekan sahibi bütün gecemizi zehir etmeye yetti. Civardaki hiç bir esnafın mekan sahibiyle konuşmama gerekçesini daha iyi anladık. Üzgünüz yazık!
Adı Meyhane adlı işletmedeki diğer yorumlar (8)
5
H.... H....
Sürekli gittiğim aile sıcaklığı olan küçük sevimli bir yer salaş meyhane arıyorsanız burası adresi. Fiyatıda makul. Sizi kazıklamıyorlar. Baya ilgililer. Tavsiye ederim. Özellikle kavurmasını mutlaka deneyin
1
Q........ Q........
Bir yıldızı bile hak ediyor mu fikrim yok. İçeri girip baktık, 3kadın güzel bir gece geçirmek için dışarı çıkmışız kafa dağıtacağız. Basık ve yemek kokulu ortam hoşumuza gitmedi teşekkür ederiz diyip çıktık. Fakat arkamızdan çok ağır hakaretlerle”bur... Devamını oku
1
D.... K.........
Lezzetsiz mezeler, ilgisiz garsonlar, istediğin parçaları çalmayan (bilmeyen) fasıl ekibi... Tam bir fiyasko, işletmecinin sözlerine kanmadan yavaşça uzaklaşın derim. Mekandan çıkarken mutlaka ödediğiniz hesabı kontrol edin!!!
1
M.... A........
Eskiden cok severek geldigim bir mekandi fiyatlarini gereksiz sisirmisler ve porsiyonlarini asiri kucultmusler isletmesimi degisti bilmiyorum ama vercegim paraya degmicek biyer. Bidaha gelmeyi dusunmuyorum !
5
E... D....
Cok guzel sicak samimi bir mekan. Kalabalik olmasin kendi kendimize bi raki muhabbeti yapalim derseniz, tam adresi. Arkada calan Muzeyyen Senar'a soyleyecek soz yok zaten:)
Tümünü gör