Yükleniyor...
3.2 Puan
82 Yorum

Timboo Cafe

Kentpark AVM, Kat -1, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 7.km, No 164, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 70.00 TL
Telefon 0312 2199779
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Çocuklar için uygun.
  • Açık büfe var.
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Rezervasyon kabul edilmez.
Yorumlar (82)
1
S. E.......
Buraya iki kere gittim ve önyargısız yaklaşmama rağmen ikisinde de yemeğim rezalet gelince anladım ki bizim halkımız pahalı olan şeyi güzel sanıyor. İnanın 1 puanı bile haketmiyor. Yapacağınız şey hamburger ya hamburger. Bir insan bir hamburgere 40 lira verince en azından ekmeğin taze olmasını bekler. Vasat bir marketten aldığınız bayat hamburger ekmeğini kullanıp 40 lira almaya utanmıyor musunuz? Ekmeği geçtim etin tadı da çok kötüydü. Rezalet bir yer.
2
Z.... S...
Fiyatları aşırı pahalı . Kahvaltıyı bitirdikten sonra çay geldi gorsonları ilgisiz . Tekrar asla gitmem.
2
Z.... S...
Fiyatları aşırı pahalı . Kahvaltıyı bitirdikten sonra çay geldi gorsonları ilgisiz . Tekrar asla gitmem.
3
D.... K........
3
D.... K........
4
C..... C.....
Menü oldukça geniş, mekan güzel. Biz hamburger tercih ettik, et tadını aldığımız nadir yerlerden ancak fiyatlar biraz uçuk. Çalışanlar ilgili ve nazik.
4
S......... S.........
I have visited Timboo many times and always satisfied with the foods. Soft drinks particularly lemonades are perfect. Burgers are also great. I strongly recommend this place if you want to eat and drink at a pleasant cafe. Menu for kids is also available and the restautant also provide dvd players for kids. Cons are a little bit high prices and crowded place. The tables are close to each other and when the place is crowded, the quality of the service decreases and also delays.
1
M..... M.....
Muduru sanirim 2 kisi oldugumuz icin oturdugumuz halde burada baskalari varmis diye bizi kaldirtti bunu calisanina yaptirdi, ne kadar vasifsiz bir mudur kimseye Kentpark timbooyu tavsiye etmem benim icin bitmistir ve cevrem icin de
1
M... ö.......
Hiç bir şekilde müşteri memnuniyetiyle alakası olmayan, tek dertleri nasıl daha çok para kazanabilirim olan bir müessese eğer 2 kişi olarak gidiyorsanız çok bir ilgi beklemeyin içerideki en kötü yerlerden birine oturtulabilirsiniz başındaki muduru de tamamen kazanç odaklı.
1
O.... D.......
Oturduğumuz yerden başka biri oturuyordu deyip kaldırdılar, kimsenin birbirinden haberi yok, bir daha adımımı atmayacağım. Kişi sayısına göre muamele yapıyorlar, terbiyesizler.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım