Yükleniyor...
3.6 Puan
7 Yorum

Starbucks

Kentpark AVM, Kat Zemin, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 7.km No 164, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 2199233
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Sodexo
  • Klimalı
  • Wi-Fi
  • Dış mekan var.
Yorumlar (7)
4
D... D...
Bildigimiz Starbucks. Ancak normallerinin 2-3 kati kalabalikta. Terasta oturmak havalar guzelken iyi oluyor ancak yer bulmak oldukca zor. Masa sandalye kapasitesi arttirilmali.
1
B.... Ö.....
İstediğim her kahve, latte ne olursa olsun her seferinde yanlış verdiler.Laktozsuz diyorsun normal sütle yapıyor, sade filtre kahve diyorsun sütlü veriyor.Buzlu istiyorsun buz yok saçma sapan.Sırf ismi yüzünden ayakta bence yoksa elli tane starbucks’a gittik bu güne kadar diğerleri böyle ilgisiz değildi.
4
A.... A.........
Ürünler zaten standart Hizmet kalitesi gayet yüksek Yoğun saatlerde yer bulmak zor bir şekilde oturma kapasitesi arttırılmalı Yazın terasta oturunca keyifli oluyor
4
A.... A.........
Ürünler zaten standart
Hizmet kalitesi gayet yüksek
Yoğun saatlerde yer bulmak zor bir şekilde oturma kapasitesi arttırılmalı
Yazın terasta oturunca keyifli oluyor
4
D..... Ü.....
Chai tea latte ve guatemalo filtre kahve en içilesi ürünlerinden. Pumpkin de çok özel bir içecekti ama sanırım içmek için yılbaşını bekleyeceğiz. Ayrıca, içecek satan bir markanın çoğu mağazasında WC bulunmaması kötü bir durum.
4
F.... A.....
Kahvenin tadini tartismak yada lezzetini anlatmak zaten gereksiz, ama oturup kahve icecekseniz ve iki kisi ozel birseyler konusacaksaniz yanlis yer secimi olur, cunku masalar oyle ic iceki yandaki masayla akraba oluyorsunuz nerdeyse, bir ara yan masa bizim konustuklarimiza yorum yapacakti nerdeyse :))
4
M... P......
Kentpark'in Starbucks'i - Digerlerinden farkli mi? Elbette degil. Küçük bir dükkanin hem içinde hem de disinda masalar var. Disaridaki masalar AVM'nin koridorunda kaliyor. Bir de ortak terasta yerleri var ki yazin güzel oluyor.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım