Yükleniyor...
3.4 Puan
7 Yorum

Şimşek Aspava

CEPA AVM, Kat 3, Yeni Mahalle, Eskişehir Yolu 7. KM, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Kebap, Pide, Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 40.00 TL
Telefon 0312 2195834
Neler var?
  • Lunch menü var
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Multinet
  • Ticket
  • Klimalı
  • Setcard
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
  • Sodexo
Yorumlar (7)
1
M.... T
Siparisi verdikten sonra doneri kesip durume sarmalari icin ortam hic de kalabalik olmamasina ragmen 25dk bekledik. Ustune gelen doneri yiyemedik: tadi ve kokusu rezaletti. Ancak tek iyi yani garsonlar oldukce ilgililerdi.
5
M... E....
çalışanlar çok nazik ve cana yakın çok memnun kaldık bu konuda. yemekler çok lezzetli fiyatı da iyi. beyti kebap ve aspava beyti yedik, ikisi de çok güzel.
3
G........ G........
Beyti lezzetliydi, fakat etrafındaki yufka ince olduğundan ve sıkı sarılmadığından sanırım, çatalla alırken dağılıyordu beyti. Ortaya gelen ikramlar diğer Aspavalara kıyasla oldukça zayıf ve yavandı. Yemek sonrası yine ikram olarak gelen dondurmalı irmik tatlısı ise porsiyonu çok küçük olmasına rağmen lezzetliydi. 2 kişi için (beyti, soslu dürüm döner 2 su) 47 TL hesap geldi (Ocak 2017).
4
M...... G.....
Yemeklerin sıcaklığı ve yemeklerin kendisi güzeldi ikramları güzeldi hoşumuza gitti bahsedildi gibi 2 kişilik 60 tl gibi bir rakam çıkıyor...
4
S.... Y.....
Yemeğin tadını beğenmedim açıkçası, yoğurtlu kebap söyledim (20₺) yani çok sertti yoğurdu bi garipti. Hizmet fena değil hatta sahibi mi ne bi adam var aşırı nazik ve kibar :) gelen mezeler zaten bilindik aspava mezeleri :)
3
S..... S.....
Kalabalık görünce denemek istedim. Ama anladım ki cepa avm de yemek yenilecek fazla güzel restaurant olmadığından insanlar tercih ediyor.
Garson ve servis bakımından Klasik aspavalardan bir tık daha iyi diyebilirim. Ama gene de ortalama lezzeti var. Getirdikleri mezelerin tadı da ortalama. Hatta cacık sınıfta kaldı. Döneri beklentimi karşıladı. İkram ettikleri irmik helvası güzeldi. Avm de ne yiyeceğim diye düşüyorsanız tercih edebilirsiniz. 19 TL gibi bir ücretle kalkabilirsiniz + içecek.
4
S..... S.....
Kalabalık görünce denemek istedim. Ama anladım ki cepa avm de yemek yenilecek fazla güzel restaurant olmadığından insanlar tercih ediyor. Garson ve servis bakımından Klasik aspavalardan bir tık daha iyi diyebilirim. Ama gene de ortalama lezzeti var. Getirdikleri mezelerin tadı da ortalama. Hatta cacık sınıfta kaldı. Döneri beklentimi karşıladı. İkram ettikleri irmik helvası güzeldi. Avm de ne yiyeceğim diye düşüyorsanız tercih edebilirsiniz. 19 TL gibi bir ücretle kalkabilirsiniz + içecek.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım