Yükleniyor...
4.5 Puan
6 Yorum

Köpük Cafe

Kentpark AVM, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu, No 164, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 2199244
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Alkol bulunmaz.
  • Kredi Kartı
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Self-Servis
  • Klimalı
  • Wi-Fi
Yorumlar (6)
3
N.... N....
Arkadaş Kitabevi'nin kafesi kendisi. Arkadaşlarla oturup bir şeyler çalışmak için iyi bir yer. Eskiden içeceğin yanında kurabiye servis ederlermiş ama şimdi bu uygulama yok. Tuvalet olarak AVM'ninkileri kullanıyorsunuz ama çok uzakta değil. Benim için çok hatırda kalan bir deneyim olmadı diyebilirim.
4
B..... B.....
Burayı gerçekten çok seviyorum avmnin ortasında oturuyosun ama yinede seviyorum. Filtre kahveleri çok başarılı yanına ilave süt isteyebiliyorsunuz. Tatlılarıda çok lezzetli hatta kahve+pasta tarzı kampanyalar oluyor arada. Kitabevinin içindede güzel ortam var ama kitap okuyanlar olduğu için rahatsız etmemek adına avm kısmı tercih ediyorum. ayrıca garsonları çok ilgili çok güleryüzlü fakat içerden geldikleri için gelen müşteriyi görmeleri uzun sürüyor yani menü almak için biraz bekliyorsunuz.
5
M... N......
Ankara, Çankaya'da yer alan kentpark avm içerisinde geniş bir yere sahip, Arkadaş Kitabevi'ni keşfettiğimden beri buraya geliyorum. Hem sessizce kitap, dergi okuyabilir, internette vakit geçirebilir, çalışabilir, alışveriş yapabilir aynı zamanda içerisinde yer alan köpük cafe'de mola verip çayınızı kahvenizi içebilirsiniz. Fiyatları makul, personel gayet ilgili ve kibar. Daha ne olsun! Ankara'ya geldiğimde tekrar uğramak isterim.
5
S..... J......
Kentpark Avm içinde küçük ders ve kitap okumak için uygun ferah ve sessiz bir cafe fiyat ortalaması sizi üzecek olsa bile yiyecek ve içecekler gönlünüzü alacaktır.
5
S................ S................
Arkadaş Kitap Evi'nin içinde kitapları incelerken kahve, çay, bitki çayları ve atıştırmalık şeyler, tatlı tüketebileceğiniz güzel bir kafe.
5
V..... D...
Kitabınızı alıp kahvenizi yudumlamak için çok güzel bir yer. Bir kitapçının içinde yer aldığı için farklı ama hoş bir havaya sahip. Ayrıca diğer kafelerden ve kahve dükkanlarından farklı olarak, burada sessizlik hakim. Yani rahatça kitabınızı okuyabilir, dersinizi çalışabilirsiniz. Servis hızlı, kahveleri çeşitli ve çok güzel, çalışanlar ise güleryüzlü. Arkadaş Kitabevi'ne gittiğimde uğramadan geçmem!
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım