Yükleniyor...
3.5 Puan
2 Yorum

Bonelli Fırın

Kentpark AVM, Kat -1, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 7. Km, No 164, Çankaya, Ankara
Kategoriler Tatlıcılar
Mutfaklar Fırın, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Wi-Fi
  • Tatlı ve Pasta
  • Kapalı alan var.
Yorumlar (2)
4
K...... K......
Bonelli’yi ilk açıldığında Kızılay’da tanıdım. Ekmeği bile lezzetli ötesi olan bir yerdi burası Kentpark içindeki şubesine uğradık bugün, portakallı baton kek, fıstıklı mekik kek ve fıstık kuru meyveler ile yapılmış tartolet benzeri top pastacıklar aldık. Bu küçük yuvarlak kuru pasta tezgahında şah şahlı biçimde duran pastacıklar hayal kırıklığıydı. Baton kek harikaydı, mekik kekler ise standart güzeldi. Buradaki çalışanlar pek mutsuz ve gülümsemeden yoksunlardı bir de tekli pastalar ortada açıkta duruyordu ki hiç hijyenik gelmedi, bunların dışında severim ve zararlı karbonhidrat alacaksam bünyeme, tercih edeceğim yerlerdendir.
3
K...... K......
Bonelli’yi ilk açıldığında Kızılay’da tanıdım. Ekmeği bile lezzetli ötesi olan bir yerdi burası Kentpark içindeki şubesine uğradık bugün, portakallı baton kek, fıstıklı mekik kek ve fıstık kuru meyveler ile yapılmış tartolet benzeri top pastacıklar aldık. Bu küçük yuvarlak kuru pasta tezgahında şah şahlı biçimde duran pastacıklar hayal kırıklığıydı. Baton kek harikaydı, mekik kekler ise standart güzeldi.
Buradaki çalışanlar pek mutsuz ve gülümsemeden yoksunlardı bir de tekli pastalar ortada açıkta duruyordu ki hiç hijyenik gelmedi, bunların dışında severim ve zararlı karbonhidrat alacaksam bünyeme, tercih edeceğim yerlerdendir.
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım