Yükleniyor...
3.7 Puan
15 Yorum

Big Baker

CEPA AVM, Kat 3, Yeni Mahalle, Eskişehir Yolu 7. KM, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Burger
Ortalama tutar İki kişi için : 60.00 TL
Telefon 0312 2194293
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (15)
4
@.......... @..........
Cepa’da da yer alan ciddi anlamda iyi bir burgerci. Benim burada favorim kare mısır ekmeğine yapılan BB Burger(28.9₺) oldu.
5
S....... G....
Uzun zamandır yediğim en iyi hamburgerdi. Doyurucuydu. Üç peynirli 26,9₺ ve köz patlıcanlı 25,9₺ hamburger söyledik. Ekmeğinin hafif çıtırlığı ve köftesinin lezzetiyle güzel bir menüydü. Bundan sonra burger MC hamburgerlerine burun kıvıra bilirsiniz. Yanında gelen çokluğundan yiyemediğim parmak patatesleri "to go" yaptık. Malüm markette patates olmuş 5,5₺
2
K..... K.....
Kızılaydaki lezzetiyle alakası yok. Fastfood hamburgecilerden aldığınız 10 tl lik menülü hamburgerler daha lezzetli. Hayal kırıklığı Not : fotoğraftaki mexican . Ama neden kare ekmek derseniz ekmek bitmiş. Neden bu kadar sade derseniz malzeme bu
2
K..... K.....
Kızılaydaki lezzetiyle alakası yok. Fastfood hamburgecilerden aldığınız 10 tl lik menülü hamburgerler daha lezzetli. Hayal kırıklığı

Not : fotoğraftaki mexican . Ama neden kare ekmek derseniz ekmek bitmiş. Neden bu kadar sade derseniz malzeme bu
4
D.... Y..........
En bildik menülerinden BB yedik. Et gayet sıcak ve yeterince büyük, doyurucu. Etin tadı da iyiydi. Çalışanlar sıcak ilgili. Servis çok hızlı değildi. Fiyat performans ilişkisi güzel.
3
S. S.
Yemeklerin lezzeti ve sunumu diğer şubelerle aynı fakat servis burada çok yavaş. Ayrıca diğer şubelerle karşılaştırıldığında yeri çok dar ve kötü. Big baker'ı severim ama bu şubesi diğerlerinin kalitesine erişememiş.
2
S.... Ö.......
Cepa big baker gittiğinizde önünüze gelen menüdeki fiyatlar en az 6-7 lira daha pahalı . Mesela bonfile zomato 21.50 iken cepa big baker da 29.90 fiyatlar aynı değil.......
5
U.... A.......
Henüz 3 kere gittim ve her gittiğimde "double BB burger" aldım. Fiyat fazla gibi gelse de 30 liraya 370gr dana eti yiyorsunuz resmen. Bu pek çok yerdeki et/fiyat oranının çok çok üstünde, aynı zamanda oldukça lezzetli. Malum fast-food zincirlerindeki hamburgerlerle kıyaslanamaz bile.
4
B...... B......
Porsiyonlar oldukça doyurucu. Hamburgerlerde kullanilan et ve diger malzemeler oldukca kaliteli. Fiyat olarak kisi basi icecek 25-30 TL arasinda.
4
F........ F........
Cepa'nın yemek katında dolaşırken gözünüze çarpan bir yer. Biz big baker yani spesiyelinden yedik. İçersinde 185 gr köfte bulunuyor ve gerçekten lezzetli ve doyurucu fiyatı ise 22.90. Yanında içecek olarak kendi yapımları limonata içtik ancak çok bir özellik beklemeyin. İkisi beraber 30tl ye geliyor. Fiyat olarak biraz fazla hamburger için ancak hak ettiğini söyleyebilirim. Cepa yada diğer şubelerine denk gelirseniz denemenizi tavsiye ederim.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım