Yükleniyor...
3.9 Puan
45 Yorum

Arabica Coffee House

Tepe Prime AVM, No C/4, Mustafa Kemal Mahallesi, Eskişehir Yolu 9. KM, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 0312 2840199
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (45)
1
S..... Ç......
Mahall Ankara şubesine gittim. İki kişilik Chemex istedim. Kaç ml su, kaç gr kahve koyacaklarını bilemediler. Bir kağıda bakıp aralarında tartıştılar. Bana sormadan Guatemala hazırladılar, sonra istiyorsanız değiştirelim dediler. Bu sırada gelen arkadaşları (müşteri) bizim için hazırlanan Chemex’in üstüne eğildi, bu ne falan diye baktı, filtre kağıdımıza elledi. Kahvemizi alıp oturduk ve kıl çıktı! Kimin kılı olduğunu hikayeden bulabilirsiniz. Bir daha adımımı atmam.
1
T.... I....
Arkadaşım ile Arabicadan sıcak çikolata içtikten bir süre sonra mide bulantısı ve karın ağrısı yaşadık arkadaşımın hafifti benim çok karnım ağrıdı 1 kaç gün beni sarstı hiç bir şey yiyemedim. Daha önce burada içtiğim sahlepte mideme dokunmuştu.
1
T.... I....
Arkadaşım ile Arabicadan sıcak çikolata içtikten bir süre sonra mide bulantısı ve karın ağrısı yaşadık arkadaşımın hafifti benim çok karnım ağrıdı 1 kaç gün beni sarstı hiç bir şey yiyemedim.
Daha önce burada içtiğim sahlepte mideme dokunmuştu.
4
E........ D......
Her daim güzel bir americano, güzel bir filtre kahve içebileceğiniz sakin huzurlu bir kahvecidir.Çizgisini bozmaması dileğiyle.Yiyeceklerini deneyimlemediğim için yorum yapamayacağım.
3
P..... A
Kenya kahve almak istedik cektirip evde de icmek icin artik kenya kahvesinin gelmeyecegini az ve oz cesit kaliteli kahve cekirdegi olayina gectiklerini soylediler 50₺ cekilmis kahvenin fiyati cok fazla! Daha iyi filtre kahveler ictigim icin ortalama bir tad diyebilirim.
4
M.... T......
Dikmende bulunan şubelerinin burada olmaması nedeniyle bu hesaba yazıyorum. Gerçekten başarılı. Ambians şahane ve kahveleri de oldukça lezzetli bir mekan olmuş. Tam da Dikmenin ihtiyaç duyduğu mekanlardan biri. Bıkmıştık apaçi mekanlarından.
4
F.... F....
İlk açıldığından beri arasıra uğradığım kahveci. Kahve fiyatları diğer yerlere göre uygun. Ortamda kitabınızı okuyabilir sohbetinizi edebilirsiniz.
4
E.... E....
A cosy and friendly place to sit and drink your cofee in peace. Any time I am in Ankara, I step in and enjoy my time together with free Wi-Fi. I strongly recommend.
4
T.... B.....
Keyifli bir mekan... Günün tüm zamanında dinlenmelik hoşça vakit geçirilebilecek güzel dekorlu bir cafe. Servis yetkilisi arkadaşın tavsiyesi üzerine arabica menta denedim fena sayılmazdı. Çalışmak ve dinlenmek için iyi bir mekan.
5
D..... D.....
En en en en en en en en en en en sevdiğim mekan niye bu kadar çok sevdiğimi bilmiyorum. Nsnxndnd ama şu ama kadar hiç bir olumsuzluk ile karşılaşmadım. Güzel bir mekan gidin mutlaka
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım