Yükleniyor...
2.4 Puan
11 Yorum

Tombiş

Meşrutiyet Mahallesi, Yüksel Caddesi, No 9/B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Büfeler
Mutfaklar Ev Yemekleri, Fast Food
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Lunch menü var
  • Kapalı alan var.
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (11)
1
İ..... A.....
Ne lezzetli ne doyurucu ayrıca da pahalı. Çok geç geliyor yemek...
3
E... E...
Kızılay’da ilk defa geldim, başka şubesinden Ayvalık tostu yemiştim, onu beğenmiştim; yine güzeldir diye düşündüm ama pek beğenmedim. Ayvalık tostu menüsü 15₺. Tostun malzemeleri lezzetsiz ve azdı, patates kızartması çok yağlıydı. Tekrar bi şeyler yemek için gidilir mi, bilemiyorum.
1
Z..... Z.....
Vasat! Bir kere uğrayıp ikinci kez uğramaya tenezzül etmeye değmeyecek bir yer.

Dışarıdaki menüye aldanıp tavuk yemeği söyledim. Tabağa az bir tavuk ve kalabalık olsun, diye bolca salata konmuş. Menüdeki fotoğraflar gelen yemeği temsil etmiyor.
1
Z..... Z.....
Vasat! Bir kere uğrayıp ikinci kez uğramaya tenezzül etmeye değmeyecek bir yer. Dışarıdaki menüye aldanıp tavuk yemeği söyledim. Tabağa az bir tavuk ve kalabalık olsun, diye bolca salata konmuş. Menüdeki fotoğraflar gelen yemeği temsil etmiyor.
1
E... E....
Bu kadar kötü bir yer yok asla ama asla gitmeyin dürüm söyledik 10 cm çıktı 11 lira verdik.Ekmekler çok küçük.Menüde çok az şeyler var hiç doyurucu değil.Tuzluğuda çaldık hadi eyw.
3
M... S.
Ordaydim ama olmayaydim. Biz misafir olarak Ankara'da bulunduğumuz için nereye gideceğimizi bilemeyiz girme gafletinde bulunduk. Tavuk dünyasına benzer menüler hazırlamışlar görsel güzel ama lezzet vasatin altında. Tavuklara konan soslar resmen su, hiç lezzeti de yok, porsiyon da küçük aç kaldık.
1
N..... N.....
Tantuni yene gafletinde bulunduk. Deneneyin. Haftasonu pazar günü daha saat 5te tavuk menülerinin bittiğini söylediler et menülerden satabilmek için. Tavsiye etmiyorum hiç bir şekilde .
1
B.... D......
Güleryüzlülük sıfır hizmet yavaş kaba saba konuşmak ilgisizlik hepsi bir arada berbat bir mekan berbat bir hizmet tombiş adı altında ama diğer tombişlerle hiç bir alakası yok berbat bir mekan tavsiye etmiyorum hiç bir şekilde.
4
O... K.......
Normal standartlarda kahvaltı. Gel ye durumu. Çalışanlar çok sakin ve iyi. Çay termostan ama :( Bir de sahanda yumurta konusu var bence o konuya eğilmeleri lazım.
5
N.. A....
Kalabalık ama güzel bir yer Tanınmış markalardaki burgerdan farklıydı tadı çok güzeldi burger yemeye buraya gelmelisiniz bence kumrusu da çok güzel ve doyurucu yemekleri Tavsiye ederim :)
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım