Yükleniyor...
3.1 Puan
30 Yorum

Hosta Piknik

Meşrutiyet Mahallesi, Karanfil Sokak, No 29, Çankaya, Ankara
Kategoriler Restoranlar
Mutfaklar Döner
Ortalama tutar İki kişi için : 35.00 TL
Telefon 4446282
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Akşam yemeği uygun.
  • Paket Servisi
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
Yorumlar (30)
3
D.... K.....
Hosta ögrenciligimde oldukca populer bir mekandi gunumuzde ise dönerin tadi oldukca yavan, kalite deseniz kalmadi ama bilmeyen insanlar hala gider!Neden kendilerini toparlamiyorlar anlamiyorum gercekten
2
B...... B......
Ucuz olsun hemde zehirleneyim midemi bozayım diyorsanız,verdiğim paranın beş kuruşu bile değmesin leş kokulu kokulu yemek yiyeyim diyorsanız gidiniz.
1
S.... D....
Dün ordaydım, kocaman bir lavaş arası doğranmış domates ve kuru soğan yedim tavsiye etmiyorum . Üstelik 8. 25 Liraya .Gitmek isterseniz bu yorumu gözönünde bulundurun önce bana göre, gittiğim yerlerin hakkını veririm gerçekten iyi değildi herhangi bir garezim yok buraya.
1
S.... D....
Dün ordaydım, kocaman bir lavaş arası doğranmış domates ve kuru soğan yedim tavsiye etmiyorum . Üstelik 8. 25 Liraya .Gitmek isterseniz bu yorumu gözönünde bulundurun önce bana göre, gittiğim yerlerin hakkını veririm gerçekten iyi değildi herhangi bir garezim yok buraya.
3
F... L.....
Hosta fiyat/performans açısından birçok muadiline göre daha çok tercih edilebilir yer.. Ben bu şubeden ziyade Sakarya şubesini daha başarılı buluyorum.. Burası çok daha yoğun ve kalabalık..
4
S... B.....
Genişleyen ürün yelpazesi ile kaliteyi standart tutmaları ile uygun fiyatı ile merkezi konumu ile 3.5 haketti...ama çok çok çok kalabalık... oturursan sanslısın...
3
A......... A.........
Burası Ankara'da yaşayıpta insanların asla ama asla uğramadığı bir yer değildir. Yani mutlaka 1 kez de olsa gidilmiştir. Ancak son 1-2 yıldır garip bir şekilde et dönerin tadı kalitesi düşmeye başladı bana göre oldum olası zaten tavuk dönerde sorun vardı ve devam ediyor. Masaların temizlik olayıda bu düşüşten nasibini almış bulunuyor. Yazık...
3
S.......... S..........
Bence Kızılay da korkmadan yemek yenebilecek ender mekanlardan birisi. Dürüm et döneri güzel. Ters bir ana denk gelip kuru lavaşa kalırsanız o ayrı. Temiz, taze ama sakın güleryüz beklemeyin. Sanırım sirkülasyonu fazla olduğu için çalışanlarda bir boşvermişlik hali var. Yine de deneyin.
4
M..... K....
Ankara'da yıllardır hizmet veren meşhur dönerci öğrencilik yıllarımdan beri mevcut Kızılay şubesi her zaman çok yoğun olur döneri eskiye nazaran çok süper olmasa da İstanbul'daki Hostadan çok daha güzel
1
A.......... A..........
Benim anlamadığım bu mekan neden böyle kalabalık anlayamıyorum. Sanırım FIAT cazip geliyor lezzet hiç yok ondan su kadar bundan bu kadar koy tamamla olmuyor aradaki dönerciler daha lezzetli. Bir de etini hiç beğenmedim. Tavuğu da vasatın üstü.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım