Yükleniyor...
2.1 Puan
32 Yorum

Ezgi Cafe

Meşrutiyet Mahallesi, Konur Sokak, No 14/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Telefon 0312 4188889
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Paket Servisi
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Klimalı
  • Sodexo
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (32)
1
E...... B....
Ilgi alaka sıfır hadi onuda geçtim tavuk şinitzel söyledim alakasız birşey geldi önüme aynı mesleği yapmamış olsam anlarım ama bukadar olmaz.
2
E... E...
Lisede hep geldiğim kafeye yıllar sonra geldim ama o kadar değişmiş ki tanıyamadım. İçerisi bolca dumanlı, çay 3.5₺. Gençken kivi çayı içerdim bolca ama onun bile tadı değişmiş. Hey gidi hey.
2
M.. M..
Malaga yedim aşırı bayattı günlerce beklemiş olduğu o kadar belliydi ki. Dışarıda oturduk ve donduk. Çalışanlar acemi gibiydi bir daha gitmem sanırım.
2
E... Ö....
Kızılaydaki kafelere oranla bir tık daha uygun fiyatlı kafe. Garsonlar yetersiz veya ilgisiz çünkü istediğiniz çay 10 dk sonra geliyor. Ayrıca oturma yerleri de yıpranmış ve eski, masada küllük bile yok kola kutularını koyuyorlar önünüze.Genel olarak kötü bir kafe.
1
T.......... T..........
Kızılayda gidilebilecek en son yer bile değil artık benim için bu cümlemin nedenini başımdak geçen bir olayı anlatarak açıklayacağım.Erkek arkadaşımla otururken öpüştük ve bu nedenle kaba bir biçimde bizim mekandan kovdular.Gerçekten daha önce böyle bir şeyle karşılaşmamıştım çok çirkin ve etik dışı bir hareketti.
4
H......... K....
Geçen yemek yedik gayet güzeldi yemekler, tatlısı da güzeldi, ucuzdu, garson bey de gayet kibardı, servis de hizliydi.Biz şahsen beğendik teşekkür ederiz:)
1
Ç....... Ç.....
Hayatımda böyle fiyasko bir kahvaltı daha görmedim. Menemen dedikleri şeyin menemen ile alakası yoktu. Bal sulandırılmıştı! Çeşitlilik az olduğu kadar az olan ürünlerin kalitesi de yerlerdeydi. Salatalık domates birer parça konulmuştu. Verdiğimiz paraya içimiz yandı.
1
A.... G......
Kahvaltısı gerçekten kötü karın doyurmayı bırak göz bile doyurmuyor. En azından güzel bi domates salatalık tabağı yapın ki bol görünsün. Ayrı tabak yapmayı bırak tabağın köşesine tek bir çeri domatesini ikiye bölüp koymaya utanmadınız mı be
4
T... Ç.....
Genel olarak Ankara geneli gibi fiyatları tuzlu. Bir limonata 8 TL, lakin tat konusunda iyiler. Bizim oturduğumuz saat yoğun olduğundan sanırım ilgilenen kimse yoktu. Yaklaşık 10 dakika sonra sipariş verdik.
1
S.... T.....
Serpme kahvaltıyı yanlış anlamışlar sanırım, uzaktan yakından alakası yoktu. Garsonlar ilgisiz ve servis çok yavaş çayınız tazelenmiyor bile.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım