Yükleniyor...
2.0 Puan
17 Yorum

Cafe Taşfırın Ormancı

Meşrutiyet Mahallesi, Konur Sokak, No 12/A-B, Çankaya, Ankara
Kategoriler Fırınlar
Mutfaklar Fırın, Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 50.00 TL
Neler var?
  • Kredi Kartı
  • Lunch menü var
  • Kahvaltı
  • Sodexo
  • Klimalı
  • Dış mekan var.
  • Wi-Fi
Yorumlar (17)
1
N.. N..
İşletmecisi değişince herşey bitmiş, eski tadı kalmamış. Bir daha hiç birşekilde uğramam. Kesinlikle tavsiye etmiyorum .
1
H.... D....
Ahh ahh yılların Taşfırın Ormancısı. İşletme sahibi değişince ne eski ambiyası ne de lezzeti kalmış. Sırf simiti için insanlar yolunu değiştirirdi. O eski kahvaltı tabaklarının yeri ise hep ayrı. Artık ne o eski tatlar ne de o ilgili çalışanlar kalmış.. Artık anılarımızda.
1
A.... D.....
Serpme kahvaltısı çeşit olarak çok az gelen menemen çok soğuk tatsız tuzsuz. Porsiyonlar da çok küçük. Vereceğiniz paraya değmez. İki kişi 36.5 tlydi
1
Ş.... B.......
Görüntü dışarıdan düzgün bir izlenim veriyor.Tam bir pişmanlık bir de ormancı kahvaltı demiş , patatesler bari gerçek patates olsaydı,,kahvaltı içerisinde bal kötü ötesi ,, domates bir adet cherry, bol bol frozen patates var ortada bir minik dilim vasat sucuk, menemen başarısız peynir 30 Gr gerçekten üç cesiti de toplayinca , aşırı vasat kalkıp başka yere gidin...ekstra domates ve peynir rica ettim ama gelmedi de, evet kahvalti vaasat ötesi servis de öyle
1
S.... S.....
Yıllardır Kızılay’ın salaş, ucuz kafesi olan bu yere bugün sabah kahvaltı için erkek arkadaşım ile gittim. Baya da pişman oldum; yıllar içerisinde oluşan değişiminin farkındaydım zaten ama bu son gidişimde bambaşka haldeydi. Baya kıro bir yere dönüşmüş. Menemen yiyebileceğimiz neresi var diye düşünüp gitmiştik ama salçaya bulanmış menemen de oldukça moralimi bozdu. Elle tutulur hiçbir yanı kalmamış. Fırın kafe gibi bir yerdi orası yahu. Çok iyi değildi eskiden evet ama vasat da değildi.
3
Z..... T......
Gözlemesi biraz yağlı olsa da bayıldım. En sevdiğim yanı ise menü dışına çıkabilmeleri. Yani gözlemenizin içini şöyle şöyle istiyorum dediğinizde istediğiniz şekilde yapıyorlar. Fiyatlar da iyi bence. Yalnızca çayları çok taze değil ama genel olarak beğendim burayı.
4
A.... Y......
İftar için verdiğiniz paranın karsılığını alıyorsunuz corbası salatası mesrubatı tatlısı cay ve kahvesi fazlasıyla doyuruyor peki yemekleri cok mu güzeldi hayır cok değil ama yenilebilecek lezzetteydi
1
M...... B.....
Kahvaltı fena diildi ama hizmet rezalet. Kimseden hizmetçi olmasını beklemiyoruz tabi de sipariş 15 dk sonra alınıyo ve menü önünüzde kalıyor çay yenilenmiyo vs. vs.
3
N.... N....
Sıradan bir Kızılay kafesi. Birileri güzel dediği için gittik. Menüsünde her şey var, biraz karışık geliyor artık bu bana. Tavuklu iki seçenek söyledik. Ben şiş istedim. Sıradandı ama yenilebilirdi. Deri ve sinirleri biraz daha iyi ayıklamalılar bence. Pilavı kötüydü. Patates de sıradandı. Tuvaletler temiz. Siz ayrılınca da masayı çamaşır sulu bir bezle siliyorlar, öyle bir koku aldım. Ortamı çok güzel değil ama oturup sohbet edilebiliyor. Fiyatlar uygun.
2
Z..... A.........
Önceden porsiyonları büyük ve lezzetli olan yemekleri şimdilerde fiyat artmasına rağmen lezzeti leş ötesi.Barbekü sosuna su karıştırıyorlar.Tatlılarını hiç denemedim güzel olabilir.Servis desen en tenha zamanda bile aşırı yavaş .Kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım