Yükleniyor...
4.5 Puan
15 Yorum

Ardıç Kitapevi & Cafe

Meşrutiyet Mahallesi, Yüksel Caddesi, No 8/10, Çankaya, Ankara
Kategoriler Kafeler
Mutfaklar Kafe
Ortalama tutar İki kişi için : 30.00 TL
Telefon 0312 4176939
Neler var?
  • Nakit Ödeme
  • Kahvaltı
  • Lunch menü var
  • Alkol bulunmaz.
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kapalı alan var.
  • Wi-Fi
  • Klimalı
Yorumlar (15)
5
C.... Y.......
5
C.... Y.......
5
M.... G...
5
M.... G...
3
N.... N....
Kabul, salaş yerlere çok gittim ve standartların farklı olduğunu bilirim. Ben de ona göre değerlendiririm. Ama benim için olmadın be Ardıç. Daha önce bir kez bilet almak için uğramıştım. Kitapları, müzikleri, kedisi hoşuma gitmişti. Bu sefer de kısa boş vaktimde bir çay içip gazete okuyayım diye uğradım. Daha sessiz olan yan odaya oturdum. İlk gittiğimde sadece ben vardım ama kısa sürede doldu. Buna rağmen binanın merkezi sistemi çalışmadığı için kaloriferler kapalıydı, klimanın da açılmasında biraz geç kalındı. O yüzden pek üşüdüm. Çayın fiyatı iyi (2.5 lira) ama tadı özel değil.
4
Ü..... E...
Ankara'ya geldiğimde ilk gittiğim cafe olur kendileri. Çoğu kitap cafelerin barındırdığı bir huzur var burada da. Tek başına kahvesini yudumlayanlar da var ders çalışanlar da. Fiyat bakımından gayet uygundu
4
D.... A......
Yıllardır severek giderim. Kalitesini bozmadan çalışan mekanlardan biridir. Açsanız bazlamalı tam karışık tostunu yiyin.Süperdir. Hastaysanız da hatmi çiçeği çayını için, çok iyi gelir.
4
A.. A...
Ankaranın benim için en özel mekanlarından biridir.Yol geçen hanına dönmeye başlayacak gibi bir his var ama umarım yanılırım.Bazlama tostları ve sevgi tabağı çok başarılı,ortam ve konsept çok güzel ve işletmecileride çok sempatik ve hoşsohbet insanlar.Öneririm.
3
E... Y....
Ortam hiç fena değil, kitap koleksiyonları oldukça geniş. Bununla birlikte mekanda yaşadığım bir olay diğer arkadaşları da oraya gitmemeye yönlendirdi: Orada iki arkadaşla otururken gelen başka misafirler olduğu için kibarca kafeyi terk etmemiz istendi. Yalnızca daha fazla para koparmak maksadıyla müşterinin rahatını bozmak gerçekten kabul edilebilir bir davranış değil.
5
B...... G.......
Gayet guzel bir mekan. Kitap cafe gibi. Biz gunebakan tercih ettik, doyurucu bir kahvaltiydi. Fakat gelmesi cok uzun surdu ve biraz sikildik beklerken. Icerde sigara icilen bolum de var. Sanirim belli musterileri oldugundan calisanlar biraz samimi davraniyor rahatsiz olabilirsiniz. Onun disinda gayet guzel. Gunebakan kahvalti: 10 tl Kupa cay:4 tl Su:1 tl
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım