Yükleniyor...
2.8 Puan
19 Yorum

Kırık Plak

Çankaya Mahallesi, Üsküp Caddesi, No 24/A, Çankaya, Ankara
Kategoriler Meyhaneler
Mutfaklar Meze
Ortalama tutar İki kişi için : 150.00 TL
Neler var?
  • Akşam yemeği uygun.
  • Kredi Kartı
  • Alkol bulunur.
  • Dış mekan var.
  • Gece hayatı
  • Fullbar
  • Canlı müzik
  • Wi-Fi
  • Klimalı
  • Rakı
Yorumlar (19)
1
M... K.....
Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine geldim... Lakin bir daha gitmem cünkü garsonlar tamamen kendi hegamonyalarını kurmus, patron yönetim vs ile alakaları olmadan bahsis tehdit vs sistemlerini kurmus ve en ufak bir kahve/su/ekstra ( saat 12.15 ten sonra ) istegini para/bahsise sürüklüylüyorlar.... Ya cıkısta garsonlardan biri su cocukları görmessen sıkıntı cıkar deyip tehdit bile etti....daha ne diyeyim....
2
B.... G.......
Arkadaşlarımız ricasıyla diye geldiğimiz mekan ambiyans olarak güzel ama çok fazla gürültülü müzikten insanın başı ağrıyor. Köftesini beğendim ama alkolsüz menüsü acayip pahalı geldi gereksiz pahalı içenle içmeyen arasında bir ayrım yapmamışlar fiyat konusunda
1
U...... K.....
Kesinlikle Ankara’nın en kötü mekanlarından birisi.Sadece Yeşil Efe rakıları var.Ara sıcak diye bahsettikleri şey 1 adet sigara böreği ve bir adet nugget tarzı tavuk parçası.Ayrıca sadece fix menü çalıştıklarından kendi mezelerinizi seçemiyorsunuz.Canlı müzik çok yüksek kesinlikle karşınızda konuşan kişiyi de duyamıyorsunuz.Ayrıca mekanın hiçbir kısmında sigara içilmiyor.
1
M............ M............
Çayyolu şubeye gittim, diğerini bilmem. fix menü dayatması nedir ya? Üstelik fiyatına göre çok yetersiz (120tl), karşılığını hak etmiyor. Çarşamba geldik, müzik iki gitarlı, ortalamanın altında. CD çalsalar daha iyiydi. Menü: 2 kişi için; birer avuç taze fasulye, şakşuka,semizotu, 4 mercimek köfte, salata, 1 er sigara börek, 1 er kaşar pane. Hadi afiyet olsun. Ben daha gitmem, sorana da tavsiye etmem.
1
M............ M............
Çayyolu şubeye gittim, diğerini bilmem. fix menü dayatması nedir ya? Üstelik fiyatına göre çok yetersiz (120tl), karşılığını hak etmiyor. Çarşamba geldik, müzik iki gitarlı, ortalamanın altında. CD çalsalar daha iyiydi.
Menü: 2 kişi için; birer avuç taze fasulye, şakşuka,semizotu, 4 mercimek köfte, salata, 1 er sigara börek, 1 er kaşar pane. Hadi afiyet olsun. Ben daha gitmem, sorana da tavsiye etmem.
4
S... S...
Müzik güzel, mezeler ortalama, yemekler ortalamanın altında, servis/servis iyi. Sonuç olarak fiyat performans iyi (neden iyi, mekanın canlı müziği kurtarıyor)
1
H.. H..
Meze diye getirilenler: Yeşil zeytin, incelikten arkası görünen birer adet lastik gibi beyaz peynir ve çiğ köfte,konserve kaya koruğu, salata, şakşuka, yoğurtlu semizotu! Yeni rakı istersin, yeşil efenin içimi kolay denir, acısız şalgam istersin yok denir, rose şarap dersin yok denir, votka istersin yok denir, pes artık nasıl olmaz diye kızınca bir içeri bakayım diyerek şimdi gelmiş getirdim denir. 21.00 de başlayacak müzik 21.40'ta başlar, 40 dk çalıp 40 dk ara verilir. Tüm bu rezalet için de 100 TL istenir. Karar sizin..(Çevre Sokak)
1
K.... K....
Müzik gayet güzeldi haklarını yemiyim, ama mekanın küçüklüğünden kaynaklanan sahnenin dar olması ve oynayanları sahneye çarpmasınlar diye ittiren itici garsonların olduğu mekan! Genelde 40 lı yaş insanların takıldığı bir yer.
2
C.. T......
Bir dogumgunu kutlamasi icin gittik; haftasonu oldugundan mekan cok kalabalik ve havasizdi. Yemek servis edilen mekanlarda musteri ettigi sohbetten de bir sey anlamak istiyor, burda yaninizdakini duyamiyorsunuz bile.
4
S....... S.......
Ambians guzel, yemek lezzetli, ortam loş. Tavsiye edilir bir mekan. Canli muzik olmasi ve eski parcalarla olusan repertuar sohbete keyif katiyor.
Daha fazla göster
Restorana yorum yapmak ister misiniz ?
Puan :
Sitemizi güncel tutmamız için bize yardımcı olur musun? Bu işletme için hata bildir!
İletişim bilgilerini düzenlemek, menünüzü güncellemek, müşteri yorumlarına yanıt vermek için restoranı sahiplen!
Piasoft® | Web Tasarım